Завдання і рішення

Оскільки споживання води зростає та виникає дефіцит водних ресурсів, очищення стічних вод стає все більш важливим. Установки для очищення стічних вод постійно піддаються пошкодженням внаслідок їх щоденного використання, що є значним викликом як при їх будівництві, так і при ремонті. Незалежно від того, чи ви є оператором заводу, чи проектувальником або експертом з застосування — від початкового планування до етапу кінцевої перевірки ми надаватимемо вам підтримку завдяки своїм знанням, великому досвіду і надійним матеріалам, з професійним індивідуальним підходом, шляхом практичних спеціально підібраних рішень.

ЗАХИСТ ЗАЛІЗОБЕТОНУ ВІД ПОТУЖНИХ МЕХАНІЧНИХ ДІЙ

ЗАХИСТ ЗАЛІЗОБЕТОНУ ВІД ПОТУЖНИХ МЕХАНІЧНИХ ДІЙ
ЗАХИСТ ЗАЛІЗОБЕТОНУ ВІД ПОТУЖНИХ МЕХАНІЧНИХ ДІЙ
ЗАХИСТ ЗАЛІЗОБЕТОНУ ВІД ПОТУЖНИХ МЕХАНІЧНИХ ДІЙ
Високопродуктивні покриття від MC пропонують ідеальний захист

У вхідних каналах, системах фільтрації, пісколовках, підйомних станціях з гвинтовими насосами і на скребкових доріжках залізобетон щоденно зазнає високих рівнів механічного зносу. Це може призводити до зниження продуктивності і — особливо у підйомних станціях з гвинтовими насосами — і зрештою до збільшення енерговитрат.

 

Стійкі до абразивного зносу, мінеральні покриття для захисту поверхні MC-RIM PROTECT-MR ідеально захищають стіни та підлоги від механічного стирання. Покриття особливо підходить для нанесення точної футеровки у гвинтові жолоби в той час, як гвинт продовжує обертатися. Для ремонту скребкових шляхів, які потребують більш товстого захисного покриття, ми пропонуємо високостійкий матеріал для захисту поверхонь MC-RIM PROTECT H — продукт, спеціально розроблений для такого використання.

НАДІЙНИЙ РЕМОНТ І ЗАХИСТ ВІДКРИТИХ РЕЗЕРВУАРІВ ТА БАСЕЙНІВ СТІЧНИХ ВОД

Тривалий захист з MC-RIM PROTECT

Залізобетон є найбільш часто використовуваним матеріалом для таких конструкцій, як пісколовки, уловлювачі масла, фільтри, первинні відстійники, аераційні резервуари та вторинні відстійники. В результаті безперервного інтенсивного використання цих споруд поверхні стін і дна піддаються різним механічним та хімічним впливам. У довгостроковій перспективі вони можуть пошкодити несучу конструкцію і навіть можуть призвести до повного руйнування конструкції.

 

Завдяки низькій пористості та високій стійкості до впливу навколишнього середовища, характерного для стічних вод, покриття MC-RIM PROTECT, MC-RIM PROTECT-ST або MC-RIM PROTECT-H представляють ідеальне рішення для ремонту відкритих резервуарів та басейнів стічних вод відповідно до жорстких вимог, що висуваються для очисних споруд. Для зменшення часу простою об'єкта, весь процес ремонту повинен бути виконаний якомога швидше, з використанням при цьому покриття, що забезпечує справжню довговічність. Наша перевірена лінійка продуктів MC-RIM задовольняє ці вимоги, сертифікована незалежними центрами проведення випробувань і гарантує термін служби понад 30 років.

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ ЗАКРИТИХ СПОРУД

Тривалий захист поверхні від корозії внаслідок дії біогенної сірчаної кислоти

Залізобетон піддається значному хімічному впливу в газових зонах закритих споруд, таких як аераційні басейни, загусники шламу, баки і вежі анаеробного зброджування. Причиною є процес бактеріальної деградації, внаслідок якого утворюється газоподібний сірководень (H2S). Бактеріальна трансформація призводить до утворення сірчаної кислоти, в результаті чого споруда зазнає значного корозійного впливу (біогенної сірчанокислотної корозії, або БСК). Мінеральні покриття не здатні забезпечити достатню міцність і стійкість для протидії цьому впливу.

 

Тут у нагоді стає MC-PowerPro HCR, двокомпонентна термореактивна смола. Покриття поєднує в собі виняткову кислотостійкість та здатність перекривати тріщини, що забезпечує надійний захист від біогенної сірчанокислотної корозії. Поєднання MC-RIM PROTECT або MC-RIM PROTECT-ST з MC-PowerPro HCR забезпечує особливо міцний захист поверхні залізобетону в закритих спорудах, що використовуються для очищення стічних вод.

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ТРІЩИН І ЗБЕРЕЖЕННЯ БУДІВЕЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ

Герметизація тріщин та захист бетонних каналізаційних споруд
Герметизація тріщин та захист бетонних каналізаційних споруд
Герметизація тріщин та захист бетонних каналізаційних споруд
Гідроізоляція споруд за допомогою високоефективних ін'єкційних систем

Каналізаційні споруди перебувають у безпосередньому контакті з підземними ґрунтовими водами. Тому вони повинні бути герметичними, щоб запобігти забрудненню навколишнього середовища неочищеними стічними водами. У разі виникнення тріщин з’являється ризик для навколишнього середовища та структурної безпеки відповідних споруд. Лінійка продукції MC-Inject від MC-Bauchemie представляє собою високопродуктивні перевірені ін'єкційні системи саме для таких задач.

 

Натисніть тут, щоб переглянути асортимент відповідних продуктів, а також інформацію стосовно нашого багаторічного досвіду в сфері ін'єкційних засобів для герметизації та стабілізації.

РЕМОНТ ПОШКОДЖЕНИХ ШВІВ

Надійне ущільнення перевіреними герметиками для швів від MC

Шви мають важливе значення в питаннях цілісності споруд для стічних вод. Якщо враховувати, що поліуретанові герметики, які зазвичай використовуються для таких цілей, піддаються такій самій дії стирання, що і високоефективні покриття, які використовуються для стін і підлоги, важливе значення має вибір правильних систем для швів.

 

Протягом десятиліть гнучкі поліуретанові герметики, такі як Mycoflex 450, успішно використовують у відкритих відстійниках. За умови професійного використання цих герметиків, вони здатні протистояти тиску і потоку води, а також типовим хімічним впливам і дії мікроорганізмів. Якщо шви піддаються більш широкому спектру хімічних явищ, оптимальний захист може забезпечити система Mycoflex Resyst.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123