Завдання і рішення

Традиційне будівництво тунелів завжди представляло собою серйозну інженерну задачу. Успіх у такому виді будівництва залежить не тільки від ретельного планування і виконання, але, що більш важливо, від забезпечення оптимальної взаємодії між машинним обладнанням і спеціалізованими хімічними речовинами привантажувальних систем. Залежно від породи та ґрунтів при виїмках можуть виникнути проблеми навіть при ідеальному плануванні, високопродуктивних технологіях та оптимальному виконанні будівництва. Для того щоб ваш проект прокладання тунелю був успішним, MC пропонує системні рішення, що індивідуально підготовлені відповідно до ваших вимог і охоплюють всі етапи від проходки до ремонту. Зі значним  досвідом роботи у великих міжнародних проектах впроводовж десятиліть наші ефективні системи, розроблені з урахуванням специфіки кожного проекту, гарантують повну задоволеність результатом.

КОНДИЦІОНУВАННЯ ҐРУНТІВ ДЛЯ ТУНЕЛЕПРОХІДНИХ КОМПЛЕКСІВ З ҐРУНТОПРИВАНТАЖЕННЯМ

Забезпечення ефективного механічного прокладання тунелів

Властива технологіям механізованого прокладання тунелів безпека та ефективність робить цей метод особливо придатним для роботи в умовах складних геологічних формацій та в центральних районах міста. Порівняно з немеханізованами щитами та щитами з гідропривантаженням технологія ґрунтопривантаження (EPB) є винятково ефективною, оскільки вона надає певні економічні переваги при бурінні тунелів. Ефективне використання тунелепрохідних комплексів з EPB-щитами забезпечує привантаження з рівномірним тиском по фронту робіт. Для задоволення вимог, що висуваються до розроблених ґрунтів при використанні їх у якості привантажувального матеріалу, необхідно проводити кондиціювання ґрунту. MC-Montan Drive від MC — це засоби для кондиціонування, спеціально адаптовані до геологічних умов, що дозволяють досягти високих темпів проходки тунелів з високим ступенем надійності та екологічності.

РОЗЧИНИ ДЛЯ ЦЕМЕНТУВАННЯ КІЛЬЦЕВИХ ЗАЗОРІВ ПРИ ЗВОРОТНІЙ ЗАСИПЦІ ТА СТАБІЛІЗАЦІЇ

Індивідуально підібрані тампонажні системи для надійної підстилки тунельних профілів

Кільцевий зазор, що виникає між щитом і місцевою породою під час проходки тунелю, заповнюється тампонажним розчином для мінімізації осідання поверхні і стабілізації рихлої породи. Розчин, що вводиться у кільцевий простір по всій площі, розроблений з урахуванням параметрів твердості і міцності, що відповідають матеріалу місцевої породи. MC пропонує декілька однокомпонентних і двокомпонентних розчинів для цементування кільцевих зазорів у рамках лінійки MC-Montan Grout, які за своїми характеристиками можуть бути приведені в відповідність до конкретних місцевих умов вашого проекту будівництва тунелю. Це означає, що кожний тунельний профіль забезпечується оптимальним рішенням для підстилки, мінімізуючи осідання.

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ХІМІЧНІ РЕЧОВИНИ, ПІДІБРАНІ З УРАХУВАННЯМ МАШИННОГО ОБЛАДНАННЯ

Інтегровані системи від одного постачальника

У будівництві тунелів сумісність між механічним обладнанням та спеціалізованими хімікатами є такою ж важливою для успіху, як і ретельне планування та виконання. MC пропонує повні інтегровані системи, що включають як обладнання, так і спеціалізовані хімічні речовини. Це допомагає досягти виключно високої ефективності в роботах з кондиціонування ґрунту та ущільнення в хвостовій частині щита. За допомогою HDT-Montan Device CT можна створювати піну оптимальної якості для найкращого кондиціонування, навіть у складних геологічних умовах. Для ущільнення в хвостовій частині щита також необхідно мати як високоефективні ущільнюючі агенти, так і оптимізовані механізми накачування та подачі. Наші спеціальні насоси та індивідуально підібрані ущільнювачі гарантують вам непроникність хвостової частини.

ЯКІСТЬ НАЙВИЩОГО ҐАТУНКУ

Максимальна якість і довговічність бетону тунельних сегментів

Тунельні сегменти повинні витримувати не тільки сили, з якими на них діють місцеві породи, але і тиск, що виникає під час проходки тунелю. Таким чином, вкрай важливим є належне зміцнення конструкцій на основі високоефективного бетону. Компанія MC може запропонувати вам комплексний асортимент продукції, що включає суперпластифікатори, прискорювачі твердіння, сповільнювачі, стабілізатори, повітровтягуючі агенти, добавки до бетону та засоби для розпалубки. Наші фахівці з бетонних технологій допоможуть вам створити повне системне рішення, індивідуально підібране до вашого проекту, забезпечуючи найвищу якість і довговічність ваших тунельних сегментів.

ТОРКРЕТБЕТОННІ РІШЕННЯ ДЛЯ УКРІПЛЕННЯ, УЩІЛЬНЕННЯ, ЗМІЦНЕННЯ, ВИРІВНЮВАННЯ ТА ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ

Якість і надійність при традиційному будівництві тунелів

Традиційне прокладання тунелів, що використовує технології «ручної виїмки», досі застосовується в інфраструктурних проектах по всьому світу. Методи про цьому можуть бути різними — від м'якого наземного тунелювання до вибухових робіт. Торкретбетон тут використовується в першу чергу як тимчасовий засіб для ущільнення і герметизації місцевих матеріалів, а також для згладжування розроблених секцій. Як засіб для зміцнення країв породи він також служить для закриття зазорів і запобігання утворенню дрібних порожнин в результаті викривлення в профілі. Завдяки асортименту продукції компанії MC, до якого входять суперпластифікатори, сповільнювачі, добавки до бетону та прискорювачі твердіння, ви можете створити ідеальний торкрет як для процесу мокрого, так і для сухого розпилення.

РОЗПИЛЮЮЧІ ІЗОЛЮЮЧІ МЕМБРАНИ ДЛЯ НАДІЙНОЇ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ТУНЕЛІВ

Надійна герметизація і висока стійкість

У традиційному будівництві тунелів герметизація забезпечується пластиковими гідроізоляційними листами або розпилюючими ізолюючими мембранами. Обидві системи мають єдину мету — забезпечити, щоб тунель залишався сухим протягом запланованого терміну служби (понад 100 років). Таке завдання ставить особливо високі вимоги до ізоляційних систем. Від них очікується, що вони захистять опорну структуру та технічні об'єкти, забезпечуючи при цьому безперебійну роботу. Отже, ці системи повинні як витримувати дію хімічних речовин, так і протистояти механічним навантаженням. Гнучка гідроізоляційна мембрана сухого розпилення MC-Montan Shot Seal від MC забезпечує високопродуктивне рішення для вашого проекту будівництва тунелю. Вона є особливо корисною в місцях ускладнення геометрії, наприклад, у районі станційних споруд, галерей або тунелів доступу.

СУПРОВІДНІ ЗАХОДИ ДЛЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ, ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ТА РЕМОНТУ

Мінімізація ризиків при проходці

Навіть за умови найкращого планування, використання високоефективних технологій та оптимального виконання будівельних робіт під час земляних робіт можуть виникати проблеми залежно від типу породи та ґрунту. У таких випадках необхідно впроваджувати відповідні заходи для підтримки необхідної швидкості просування при збереженні максимальної безпеки. MC-Montan Injekt та MC-Injekt пропонують високопродуктивні, швидкі, надійні та стійкі спеціальні ін'єкційні системи для стабілізації та ущільнення порід, гідроізоляції поверхонь і швів, заповнення тріщин і порожнин. Пошкодження та витоки в тунельній обшивці або оболонці можуть бути негайно відремонтовані шляхом застосування супровідних систем після здійснення виїмки. Інші супровідні заходи з ремонту бетону та захисту поверхні, що впроваджуються одразу після проходки, зводять до мінімуму ризик завалення або деградації конструкцій. Це не лише зменшує витрати на ремонт і технічне обслуговування в майбутньому, але також позитивно впливає на довговічність всієї тунельної системи.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123