Завдання і рішення

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ТРІЩИН З МЕТОЮ ЗБЕРЕЖЕННЯ КОНСТРУКЦІЇ

Герметизація тріщин на об’єктах для питної води
Гідроізоляція об’єктів для питної води за допомогою високоефективних ін'єкційних систем

Формування тріщин виникає в резервуарах для питної води внаслідок статичних і динамічних напружень. Наслідком є втрата води та подальше пошкодження матеріалу споруди. Пошкодження внутрішнього покриття резервуару при цьому не обов'язково відбувається на великій площі.

 

Наприклад, продукти MC-Injekt 2300 TOP та MC-Injekt 3000 HPS представляють собою сертифіковані системи ін'єкції, які можуть використовуватися в контакті з питною водою без ризику для здоров'я — як для швидкої та надійної герметизації тріщин, так і у якості підготовчого етапу перед більш масштабним ремонтом. Для кращих результатів компанія MC рекомендує ін'єкційні системи на основі поліуретану та гідроструктурні смоли — як еластичні, так і жорсткі.

НАДІЙНИЙ РЕМОНТ ПОШКОДЖЕНОГО БЕТОНУ

Комплексний захист поверхні в резервуарах для питної води

 Питна вода часто здійснює шкідливий вплив на матеріал споруд для зберігання води. Мінеральний вміст води може мати особливо критичне значення. Дуже м'яка вода, тобто вода з низьким вмістом мінералів, діє на незахищений бетон як розчинник. Це призводить до вимивання в'яжучого засобу і, як наслідок, до пошкодження, яке може поширюватися в серцевину бетону і тим самим негативно впливати на стабільність споруди.

Покриття для захисту поверхні MC-RIM PW 101 і MC-RIM PW 301 представляють собою високоефективні системи на мінеральній основі, які забезпечують високий рівень стійкості до хімічного та механічного впливу. Безперервний процес ущільнення, що відбувається в них, забезпечує максимальну довговічність і надійність. Асортимент доповнюється системою заміни бетону MC-RIM PW 201, модифікованим кремнієвим розчином для розпилення MC-RIM PW 40 і сумісним з питною водою торкретбетоном MC-RIM PW 80.

ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНОГО ТРУБОПРОВОДУ ДЛЯ ПИТНОЇ ВОДИ

ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНОГО ТРУБОПРОВОДУ ДЛЯ ПИТНОЇ ВОДИ
ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНОГО ТРУБОПРОВОДУ ДЛЯ ПИТНОЇ ВОДИ
ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНОГО ТРУБОПРОВОДУ ДЛЯ ПИТНОЇ ВОДИ
За допомогою всеохоплюючої системи оновлення від MC

Резервуари для питної води часто розташовані за межами агломерацій, які вони обслуговують, що означає необхідність прокладання трубопроводів на великі відстані між територіями. Внутрішні міські розподільчі мережі, в які ці трубопроводи подають воду, мають подібну конструкцію і загальну довжину. Старіння матеріалу, агресивні ґрунти в зоні підстилки та статичні і динамічні навантаження часто призводять до пошкодження трубопроводів питної води.

 

Завдяки Konudur PW-Liner ви маєте у розпорядженні систему ремонту труб для питної води, що відповідає найвищим вимогам щодо захисту від корозії та непроникності. Просочений епоксидною смолою Konudur 180 PW, Konudur PW-Liner відповідає вимогам класу C (відповідно до EN ISO 11295) та має всі необхідні сертифікати для підтвердження безпеки і гігієни роботи.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123