Завдання і рішення

Мости - це конструкції, що характеризуються високою складністю виконання та високими вимогами порівняно з іншими об’єктами громадського будівництва. Вони слугують для подолання топографічних перешкод та значно покращують пересувну здатність для транспортування товарів і пересування людей. При цьому вони представляють складні задачі для забудовників, архітекторів та інженерів при плануванні, будівництві й обслуговуванні. Постійне зростання об'ємів транспортного руху, зростаючі осьові навантаження на міст та агресивні умови навколишнього середовища також означають підвищення ефекту зношування конструкцій мостів внаслідок стирання. MC пропонує оптимізовану лінійку продуктів та послуг для будівництва й обслуговування мостів, що розроблена з урахуванням глибокого досвіду в цій сфері. Ці високоякісні інженерні рішення задовольняють усі вимоги до застосування, забезпечуючи економічну ефективність та надійність від початкового етапу планування до завершення проекту.

Суміші під будь-які вимоги

Бетон під індивідуальне замовлення

Мости - це високотехнологічні споруди. Необхідно, щоб вони були надійними, стійкими та довговічними. Відповідно і вимоги до бетону, що використовується для їх будівництва, також дуже високі. Свіжий бетон повинен зберігати чудову рухливість протягом тривалих періодів нанесення. Також він повинен бути таким, що легко тече та навіть самоущільнюється. Затверділий бетон повинен бути надзвичайно міцним, а також стійким до атмосферних впливів, промерзання, морозно-сольової корозії і старіння, мати відмінну кінцеву обробку поверхні. Одним словом, для мостів потрібен бетон, який здатен задовольнити найбільш суворі вимоги. З системами, що надійно зарекомендували себе, такими як Centrament або Muraplast, та з ідеальним поєднанням характеристик зрідження і зміцнення у продукції нового покоління MC-TechniFlow і MC-PowerFlow ви отримаєте найкращі домішки для мостових конструкцій — як для будівництва з готових бетонних компонентів, так і для укладання бетону з готових сумішей безпосередньо на майданчику.

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ШВІВ ТА ОСНОВ МОСТІВ

Надійна гідроізоляція конструкцій для ефективного захисту від проникнення води в місцях контакту з землею

Сили підземних вод можуть бути надзвичайно потужними і часто непередбачуваними. Вода здатна проникати в основи колон та опори через безліч каналів. Тому вкрай важливим є впровадження професійної, надійної гідроізоляції конструкції для забезпечення її постійного захисту. Від полімер-модифікованих товстих бітумних покриттів лінійки Nafuflex, що вже зарекомендували себе протягом кількох десятиліть, до нових безбітумних гібридних гідроізоляційних ущільнювачів лінійки Expert Proof — з цією продукцією ви можете бути впевнені, що знайдете найкраще рішення для надійного, безшовного, гнучкого ущільнення, яке підходить для будь-якого застосування.

ЗАХИСТ І КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ БЕТОНУ

Забезпечуємо красиву й довговічну кінцеву обробку поверхні для нових мостових конструкцій

Лінійка продукції для модульного захисту поверхні MC-Color  забезпечує надійний довгостроковий захист бетону в нових мостових конструкціях від впливу погоди, дії навколишнього середовища та значного транспортного руху, а також від навмисних пошкоджень і графіті. Ця продукція використовується для оновлення зовнішнього вигляду компонентів з наданням їм кольорового відтінку. Три лінійки продукції MC-Color Proof, MC-Color Flair і MC-Color Flex та дев'ять доступних варіантів забезпечать вам рішення, яке ідеально підходить для кожного потрібного застосування: безбарвність, пігментація, перекриття тріщин, антиграфіті або комбінації цих рішень.

Тривалий захист і надійний ремонт бетонних компонентів

ДОВГОВІЧНИЙ ЗАХИСТ ТА НАДІЙНИЙ РЕМОНТ БЕТОННИХ КОМПОНЕНТІВ

Мостові конструкції з бетону та мурування вимагають спеціальних систем ремонту та захисту поверхні, здатних боротися з усіма пошкодженнями, які неминуче виникають внаслідок їх відкритого розташування та тривалих періодів експлуатації. Nafufill KM 130 та Nafufill KM 150 — це бетонні розчини, що здатні задовольнити будь-які вимоги. Їх ефективність перевищує всі встановлені стандарти, пропонуючи вам максимальну гарантію якості. Nafufill GTS є оптимальним продуктом для ремонтних робіт на значних площах, бо дозволяє застосовувати сухе розпилення, що є економічно вигідним. Системи захисту поверхні мають важливе значення для забезпечення того, щоб бетон — чи новий, чи відремонтований — залишався недоторканим і презентабельним у довгостроковій перспективі. Спектр деструктивних явищ, що можуть виникнути, включає не лише атмосферні впливи, дії навколишнього середовища та динамічне навантаження, викликане рухом транспорту, але і навмисні акти вандалізму, зокрема нанесення графіті. Незважаючи на це асортимент продукції MC-Color для модульного захисту поверхні забезпечує дійсно ефективний захист, завдяки наявності трьох лінійок продукції: MC-Color Proof, MC-Color Flair та MC-Color Flex. Ви можете бути впевнені в результативності рішення для кожного профілю застосування, що включає прозорість, кольоровість, перекриття тріщин і антиграфіті. MC-Color також пропонує системні рішення для покращення умов твердіння продуктів для заміни бетону з метою забезпечення швидкого та економічного виконання робіт.

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ІН’ЄКЦІЙНІ СИСТЕМИ

Для герметизації, структурного зміцнення та герметизації тріщин, порожнин і пустот

Нерідко тріщини у залізобетонних мостах поширюються глибоко до арматури, іноді навіть викликаючи розділення всього елемента. З часом можуть також утворюватися порожнини і пустоти. Речовини, що здатні заподіяти шкоду, такі як вода або хлориди, можуть безперешкодно проникати до серцевини конструкції, завдаючи значних пошкоджень, що зрештою можуть поставити під загрозу стійкість всього моста. Завдяки нашим системам MC-Injekt ви можете надійно та надовго герметизувати тріщини, шви, порожнини і пустоти в елементах моста, відновлюючи конструкцію як з точки зору функціональної ефективності, так і терміну служби.

СИСТЕМИ КОНСТРУКТИВНОГО ОНОВЛЕННЯ

Подовження терміну служби моста

Багато мостів у процесі старіння втрачають частину своєї несучої здатності через зношування, корозію або пошкодження своєї первісної арматури. Завдяки карбоволоконним ламелям MC-DUR CFK відновлення структурної міцності стає дуже економічно-вигідною задачею. Навіть можливе зміцнення на згин — смуги скріплюються або за допомогою пазів, або на поверхні. На відміну від звичайних систем оновлення, ці рішення практично не мають впливу на підмостовий габарит. Рух залізничного або автомобільного транспорту під мостом жодним чином не перешкоджається, що означає відсутність необхідності в створенні об’їзних шляхів. Якщо потрібно, ви також можете зробити смуги MC-DUR CFK невидимими, застосовуючи тонкодисперсний наповнювач Nafufill LM і захисне покриття MC-Color Flair для додаткового захисту та покращення зовнішнього вигляду.

РЕМОНТ МУРУВАННЯ

Ефективне збереження і захист мостів з природного каменю і цегли

Оскільки мурування часто здійснюють із використанням крупної цегли або блоків без деформаційних швів, будь-які деформації, що виникають внаслідок динамічного навантаження або теплового впливу, повинні поглинатися самим муруванням. Це означає, що цементуючий матеріал є особливо важливим: він повинен мати певну пластичність і при цьому достатню міцність для забезпечення постійного зв'язку між цеглою або блоками. Мінералогічний склад розчинів для мурування та ін'єкційних адгезійних засобів є також важливим, коли мова йде про захист мурування від особливих хімічних впливів. Розчини для мурування та ін'єкційні адгезійні засоби серії Oxal є перевіреними часом рішеннями для конкретних вимог мурування.

Герметизація мостових плит

Забезпечення довготривалого захисту

Мостові плити проїжджої частини представляють собою горизонтальну поверхню значною площі та схильні до впливу природних явищ — води і морозно-сольової корозії. Тому важливо, щоб ці плити були належним чином герметизовані. Застарілі системи на основі бітуму не відповідають сучасним вимогам. Задовільних результатів можна досягти, лише застосовуючи два шари: нижній гідроізоляційний шар з епоксидної смоли та верхній бітумний шар. Спеціальна смола для мостів MC-DUR LF 480 забезпечує оптимальну адгезію як до бетону, так і до бітуму і може застосовуватися як адгезійна ґрунтовка, гідроізоляційний бар'єр, а також як засіб для усунення тріщин і вирівнювання поверхні. Вона також пройшла випробування на сумісність для таких застосувань, як полімер-бетонний розчин, тим самим забезпечуючи оптимальні властивості нанесення та пришвидшуючи процес будівництва.

ДЕФОРМАЦІЙНІ ШВИ

Ідеально адаптовані до дорожніх покриттів для зменшення шуму від транспортного руху

Звичайні перехідні системи дорожнього покриття, такі як деформаційні шви зі сталевим профілем, є затратними і складними конструкціями. Їх важко встановити, а транспорт, що рухається по ним, створює постійний шум, особливо помітний у центральних районах міста. Деформаційні шви на основі бітуму, такі як Nafutekt Plus, пропонують недорогі, швидкі у застосуванні рішення, що мінімізують шум. Поєднання спеціальної бітумної просочувальної суміші Nafutekt Plus та високоякісного заповнювача, що пройшов системні випробування, забезпечує надійність швів і їх здатність витримувати рух між мостом і дорогою. Система також легко адаптується до суміжного покриття проїжджої частини для уникнення цього джерела шуму.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123