Завдання і рішення

Як лідер у галузі рішень для бетону в сфері енергетики MC пропонує широкий спектр рішень для конструкцій теплових електростанцій — як газових і вугільних, так і атомних. За рахунок широкого арсеналу — від добавок до бетону та структурних гідроізоляційних систем до спеціальних технологій захисту та ремонту — наші фахівці в сфері електростанцій здатні ефективно зосередитися на заходах зі збереження (і тим самим — подовження життєвого циклу) відповідних об'єктів.

Бетон для будь-якого застосування

Оптимізуйте свій бетон за допомогою мінеральних та хімічних добавок від МС

Може існувати багато різноманітних вимог до бетону, що використовуються в будівництві електростанцій. Спектр охоплює монолітний бетон для підлог і фундаментів, бетон, пристосований до підйомної і ковзної опалубки, кислото- і гідролізностійкий бетон для градирень з природною тягою з викидом димових газів тощо. З сумішами та добавками MC-PowerFlow та Centrilit кожна розроблена бетонна суміш може бути легко оптимізована для конкретної роботи.

ПОКРАЩЕННЯ БУДІВНИЦТВА ДИМОХОДІВ І ГРАДИРЕНЬ

Безпроблемне будівництво гарантовано довговічних конструкцій

Особливо високі вимоги до бетонів, розроблених для методів будівництва з використанням підйомних і ковзних опалубок, що застосовуються при будівництві димарів і градирень з природною тягою охолодження. Для цих методів вимоги до безперервності будівельного процесу є обов’язковими. Прискорювачі твердіння серії MC-FastKick спеціально розроблені для досягнення високої ранньої міцності. MC також пропонує широкий асортимент надійних та ефективних засобів для розпалубки з лінійки Ortolan для забезпечення максимальної гладкості і безпористості бетонної поверхні.

 

Градирні з виходом димових газів ззовні піддаються масштабному впливу кислотного конденсату з величинами рН, нижчими за 3,5. За рахунок використання Centrilit NC, алюмосилікату нового покоління, або Centrilit-Fume SX, спеціальної суспензії кремнезему, окремо або в поєднанні з суперпластифікаторами лінійки MC-PowerFlow, можна створити стійкий до кислотності і гідролізу бетон, здатний до високоефективної експлуатації без необхідності проміжного обслуговування.

ПРОСТА, ШВИДКА І НАДІЙНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

ПРОСТА, ШВИДКА І НАДІЙНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ
ПРОСТА, ШВИДКА І НАДІЙНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ
ПРОСТА, ШВИДКА І НАДІЙНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ
З класичними і безбітумними ізолюючими сумішами від MC

Структурна гідроізоляція повинна бути абсолютно безпечною, надійною і довговічною, особливо в секторі електроенергетики. Витоки і пошкодження внаслідок підвищення рівня вологи можуть призвести до серйозних проблем. Тому ми пропонуємо проектувальникам, головним клієнтам та підрядникам надійні та економічно вигідні рішенняз огляду на кошти і час: від класичних товстошарових бітумних покриттів лінійки Nafuflex до безбітумних, «зелених» структурних гідроізоляційних сумішей лінійки Expert Proof. До складу всіх рішень входить комплексний пакет послуг для забезпечення максимальної надійності на всіх етапах: від планування до кінцевого результату.

ЗАХИСТ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ

З новими системами для покращення умов твердіння та для захисту бетонних поверхонь

Одним з найважливіших кроків на шляху успішного будівництва вітроенергетичних споруд є безпечна збірка та скріплення вертикальних швів між бетонними деталями за допомогою підливок і адгезійних засобів від MC, таких як Emcekrete 80 та MC-DUR 1300 Plus. Це гарантує найкращі технічні характеристики при таких типах застосувань і навіть допомагає скоротити час роботи кранів.

Ремонт і реконструкція градирень і димоходів

Ремонт і реконструкція градирень і димоходів
Ремонт і реконструкція градирень і димоходів
Ремонт і реконструкція градирень і димоходів
Суміші для заміни бетону для максимальної надійності

Враховуючи, що бетонні градирні і димоходи знаходяться на відкритому просторі та мають значну тривалість  експлуатації , слід враховувати, що ці споруди потребують спеціальних систем ремонту та захисту поверхні відповідно до вимог до їх обслуговування. Суміші Nafufill SC 08, Nafufill GTS і Nafufill GTS-HS представляють собою системи заміни бетону, здатні задовольняти всі ці специфікації. Чи то структурне зміцнення, чи то стійкість до проникної дії — технічні характеристики цих продуктів перевищують вимоги усіх відомих стандартів, і це означає, що вони пропонують найвищий рівень гарантії. Ці продукти відповідають німецьким нормам VGB-Richtlinie 613, наприклад, вони не піддаються впливу засобів, що змінюють умови твердіння. Для дрібномасштабного ремонту суміші для заміни бетону Nafufill KM 150 і Nafufill KM 150-HS забезпечують відмінне рішення для нанесення лопаткою.

ДОВГОВІЧНЕ ЗБЕРЕЖЕННЯ ГРАДИРЕНЬ І ДИМОХОДІВ

Ефективні рішення для захисту поверхні

Якщо відкриті зовнішні бетонні поверхні градирень і димарів повинні бути належним чином збережені протягом тривалого часу, системи захисту поверхні, що застосовуються, повинні витримувати широкий спектр дій — як експлуатаційний вплив, так і природний. З матеріалами MC-Color для захисту поверхні ви можете бути впевнені, що будуть виконані всі поставлені вимоги. Вона складається з трьох лінійок (MC-Color Proof, MC-Color Flair і MC-Color Flex); при цьому весь діапазон представляє рішення під практично будь-який спектр вимог: безбарвність, пігментація або перекриття тріщин, до того ж захист від нанесення графіті. MC-Color навіть пропонує швидкі й економічні рішення по захисту свіже вкладеного бетону та ремонтних розчинів.

Для зон, що зазнають більш сильного напруження (як у градирнях з випуском димових газів, так і в нижніх ділянках димоходів), ми пропонуємо продукти MC-DUR VS NR 3 і MC-DUR VS-PUR, що успішно застосовуються вже в більш ніж 200 градирнях. У якості альтернативи може бути використана система захисту поверхні останнього покоління MC-DUR 2496 CTP, що вирізняється швидкістю застосування і безпечністю практично за будь-яких погодних умов.

Чергування вологого і сухого режимів експлуатації димоходу? З MC-DUR 1450 CP ви маєте в своєму розпорядженні систему захисту поверхні, яка захищає як мінеральні, так і сталеві основи від впливу кислотного конденсату.

ПОСТІЙНИЙ ЗАХИСТ СПОРУД, СХИЛЬНИХ ДО ЗАБРУДНЕННЯ

Постійний захист споруд, схильних до забруднення
Постійний захист споруд, схильних до забруднення
Постійний захист споруд, схильних до забруднення
Винятково стійкі і надійні покриття

Прагнете постійного захисту для резервуарів для збору пожежної води, резервуарів градирень або інших споруд, що контактують із забрудненою водою? Годі шукати! MC-RIM Protect — водонепроникне, стійке до осмосу мінеральне покриття, функціональність і довговічність якого доведена десятиліттями. Забезпечує відмінний захист навіть в умовах високих концентрацій хлоридів (наприклад, у морському середовищі).

Покриття резервуарів для трансформаторного масла в існуючих будівлях є досить складним завданням. Засіб Zentrifix F 92 непроникний для трансформаторного масла і забрудненої води, але відкритий для дифузії водяної пари, що є особливо важливим за умови відсутності вологозахисту. Він також характеризується відмінними параметрами перекривання тріщин, що відповідають суворим вимогам, наприклад, Закону про водні ресурси Німеччини. Цей захисний засіб задовольняє усі вимоги та успішно застосовується у багатьох реалізованих проектах.

ВИСОКОЯКІСНІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЛОГ ЗІ ШВИДКИМ НАНЕСЕННЯМ

Високоякісні покриття для промислових підлог із швидким нанесенням
Механічно еластичні, хімічно стійкі, електропровідні або ізолюючі

Вимоги, що висуваються до підлог, так само різноманітні, як і їх використання. Виробничі цехи, резервуари для збору хімічних речовин, акумуляторні відсіки, кімнати управління — всі вони мають свої специфічні вимоги. Завдяки нашим системам покриттів MC-DUR ми можемо запропонувати правильне рішення для забезпечення підвищеної механічної і хімічної стійкості з можливістю вибору електропровідних або ізоляційних матеріалів.

 

Потрібне швидке рішення? Як щодо того, щоб розпочати ремонтні роботи в п'ятницю в обід та вже наступного понеділка поновити звичний робочий процес? Подобається такий варіант? Тоді зверніть особливу увагу на комплексну систему швидкого нанесення покриття для підлог від MC, що складається з високоміцного ремонтного матеріалу-стяжки MC-Floor Screed, лінійки шовних профілів MC-Floor Connect для зниження рівня шуму, а також надзвичайно стійкого високопродуктивного покриття MC-Floor TopSpeed, що швидко твердіє.

 

Нещодавно розроблена система MC-Floor Screed для промислових підлог представляє собою надійне рішення для швидкого ремонту поверхонь промислових об’єктів, що зазнають інтенсивної експлуатації, що характеризується, окрім усього іншого, швидким твердінням і високою зносостійкістю. А система MC-Floor TopSpeed дозволяє встановлювати промислові підлоги та зовнішні поверхні протягом декількох годин. Вони стають повністю стійкими до навантажень вже через 48 годин.

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ІН’ЄКЦІЙНІ СИСТЕМИ

Високоефективні ін'єкційні системи
Герметизація тріщин і пустот з метою збереження конструкції

Нерідко тріщини у залізобетонних конструкціях поглиблюються у зону підсилення або навіть призводять до відокремлення цілих частин, а також до утворення пустот — якщо їм не протидіяти. Речовини, що здатні заподіяти шкоду, такі як вода або хлориди, можуть легко проникати всередину матеріалу конструкції, завдаючи значних пошкоджень, що зрештою ставить під загрозу стабільність усієї споруди. Завдяки нашим системам вприскування MC-Injekt ви можете надійно і надовго загерметизувати тріщини, шви і порожнини в бетонних деталях, відновлюючи функціональну цілісність конструкції і підвищуючи її довговічність.

Системи для вторинного зміцнення компонентів

Економне відновлення міцності конструкції

Наша продукція MC-DUR CFK Lamellen (вуглепластикові смуги) і MC-DUR CF Sheets (полотно з мононаправлених вуглепластикових волокон) слугує для відновлення послаблених конструкцій, зокрема тих, зміцнення яких стало недостатнім, зазнало корозії або було пошкодженим, до їх початкової міцності при порівняно низькій вартості та відносній простоті застосування.

 

Міцність на згин може бути легко досягнута як шляхом вклеювання карбоволоконних ламелей MC-DUR CFK Lamellen у пази або на поверхню конструкції, так і шляхом обгортання карбоволоконним полотном MC-DUR CF Sheets. Ці системи також здатні ідеально поєднуватися з конструктивно ефективними системами ремонту бетону серії Nafufill для досягнення дійсно синергетичного рішення.

СИСТЕМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ ПІДЗЕМНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Ефективне оновлення каналізаційних колекторів та колодязів

Потрібно відремонтувати каналізаційні колодязі, колектори або уловлювачі масла? Наші засоби з лінійки Ombran, що характеризуються простотою нанесення і винятковою стійкістю до високоагресивних механічних та біохімічних дій, пропонують все необхідне для всіх видів робіт з відновлення підземних і наземних каналізаційних споруд та компонентів.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123