Завдання і рішення

Будівництво та технічне обслуговування вітроенергетичних веж вимагає особливої уваги щодо їх довговічності, оскільки вони часто розташовані біля моря і піддаються впливу вітру, погоди та солі. MC пропонує стабільні рішення на всіх етапах будівництва, а також технічне обслуговування вітроенергетичних споруд, спрямоване на підвищення довговічності їх експлуатації.

ОПТИМІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА БЕТОНУ ДЛЯ ФУНДАМЕНТІВ

Великі об’єми бетону, висока температура гідратації, несприятливі погодні умови...

Це лише деякі з проблем, з якими можна зіштовхнутися під час будівництва фундаменту. МС пропонує широкий асортимент добавок, таких як лінійка багатофункціональних пластифікаторів і суперпластифікаторів Muraplast, сповільнювачі Centrament Retard та інгібітор гідратації Murasit. Для подолання труднощів із затвердінням MC також пропонує широкий асортимент засобів для догляду за свіжовкладеним бетоном, представлених лінійкою Emcoril.

ОПТИМІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА БЕТОНУ ДЛЯ ЗМАЗОК ДЛЯ ОПАЛУБКИ

Підвищення продуктивності й ефективності виробництва змазок для опалубки

Кожен новий проект відкриває нові задачі у формі різноманітних типів заповнюючих і в'яжучих засобів, різних погодних умов, конкретних вимог стійкості.

Всі ці параметри повинні бути розглянуті перед розробкою відповідної бетонної суміші. MC пропонує широкий асортимент домішок для бетону для оптимізації процесу виготовлення змазок для опалубки — наприклад, лінійки пластифікаторів на основі полікарбоксилатних ефірів MC-PowerFlow та суперпластифікаторів Muraplast. Завдяки цим продуктам ви маєте можливість підвищити продуктивність і ефективність свого виробництва.

ЗАХИСТ СПОРУДИ І ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ

Захист від вітру, вуглекислого газу і хлоридів

Вітроенергетичні споруди схильні до впливу солей, стирання, вібрації та руху, що здатні їх пошкодити. Завдяки високоякісним покриттям від MC (лінійка MC-Color) ви можете захистити бетон вітроенергетичних споруд від цих шкідливих впливів на постійній основі. Вони пропускають водяну пару,  гнучкі, високостійкі та швидкотвердіючі. Ми пропонуємо найкраще технічне рішення для стабільного захисту вашої будівлі та підвищення її довговічності, надаючи при цьому технічні консультації і підтримку.

CКРІПЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ

Проста збірка і скріплення бетонних елементів

Одним з найважливіших кроків на шляху успішного будівництва вітроенергетичних споруд є безпечна збірка та скріплення вертикальних швів між бетонними деталями за допомогою підливок та адгезійних засобів від MC, таких як Emcekrete 80 та MC-DUR 1300 Plus. Це гарантує найкращі технічні характеристики при таких типах застосувань і навіть допомагає скоротити час роботи кранів.

СТРУКТУРНИЙ РЕМОНТ СПОРУД

Вирішення структурних проблем та усунення пошкоджень бетону

Якщо бетон вашого вітроенергетичного комплексу пошкоджений і потребує ремонту, MC пропонує широкий асортимент систем заміни бетону у вигляді лінійки Nafufill для дуже різноманітних задач. MC надає чотири засоби для ремонту і заміни бетону — Nafufill LM, Nafufill KM 120, Nafufill KM 130 та Nafufill KM 150 — що відповідають вимогам EN 1504 і гарантують проектувальникам необхідну безпеку їх ремонтних робіт. Це дозволить вам перейти на якісно новий рівень ремонту бетону.

ІН’ЄКЦІЯ В ТРІЩИНИ І ПУСТОТИ

Герметизація тріщин і пустот для запобігання поширення пошкоджень

Тріщини і пустоти у бетоні вітроенергетичних споруд можуть бути викликані різними чинниками. В рамках лінійки продуктів MC-inject компанія MC пропонує унікальні високоякісні системи ін'єкції, які надійно і безпечно закривають і герметизують тріщини та порожнини і запобігають подальшому пошкодженню споруд.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123