Завдання і рішення

При будівництві або обслуговуванні багатоповерхової чи підземної автостоянки інженер-планувальник повинен забезпечити захист залізобетону від дії хлоридів, в також герметизацію та гідроізоляцію усіх тріщин і швів у бетоні. Також важливо переконатися, що споруда залишається візуально привабливою та функціонально зручною для користувача. З іншого боку, особлива увага клієнта зосереджується на надійних і довготривалих рішеннях, з мінімальними простоями в разі ремонту, таким чином, щоб повернення об'єкта до експлуатації відбувалось якнайшвидше. Різноманітність технічних і конструкторських вимог вказує на необхідність високого рівня попереднього обговорення замовлення, детального планування та досвіду для будування багатоповерхових і підземних автостоянок. Наші консультанти та їх глибокі знання у сфері, продукція, що добре зарекомендувала себе, й інтелектуальні рішення здатні надати значну допомогу в досягненні усіх цих цілей.

 

ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ІН’ЄКЦІЇ ДЛЯ ГЕРМЕТИЗАЦІЇ ШВІВ СТЕЛІ

Надійний та стійкий ущільнюючий шар

Якщо неможливо отримати доступ до зовнішньої поверхні компонента або якщо необхідно загерметизувати зазори між будівельними компонентами, наприклад стелями, MC пропонує надійне та довговічне рішення у вигляді гідроструктурної смоли MC-Injekt GL-95 TX. Створена на основі акрилату, ця м'яка еластична суміш є довговічною, може контактувати з підземними водами та вирізняється стійкістю до замерзання/відтавання, що робить її ідеальним рішенням для багатоповерхових і підземних автостоянок.

УЩІЛЬНЕННЯ ПЛИТ ПЕРЕКРИТТЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ГНУЧКИХ СТЯЖОК

Не дозволяє воді проникати з тильної сторони

Це лише деякі з проблем, з якими стикаються під час будівництва фундаменту. МС пропонує широкий асортимент добавок, таких як лінійка багатофункціональних пластифікаторів і суперпластифікаторів Muraplast, сповільнювачі Centrament Retard та інгібітор гідратації Murasit. Для подолання труднощів з затвердінням МС також пропонує широкий асортимент засобів для догляду за свіжовкладеним бетоном, представлених лінійкою Emcoril.

СТРУКТУРНЕ ЗМІЦНЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ СИСТЕМ ЗАМІНИ БЕТОНУ

Ремонт залізобетонних компонентів і відновлення їх несучої здатності

Взимку багатоповерхові автостоянки часто піддаються важкому впливу хлоридів; при цьому з плином часу залізобетон пошкоджується так сильно, що все, окрім,  арматури підлягає заміні замінений. Для цього використовуються системи заміни бетону для відновлення несучої здатності стовпів і колон. Nafufill KM 150 відповідає всім технічним умовам для захисту від корозії, характеристик зв’язування і вогнезахисту арматури в бетонних конструкціях. Розчин для заміни бетону від MC класу R4 є структурно ефективним, стійким до підвищеної температури і вогню та може використовуватися на внутрішніх і зовнішніх компонентах. Він може застосовуватися для повторного профілювання відколотих контурів, а також для збільшення бетонного покриття. Цей продукт ухвалений як розчин для заливання анодів системи катодного захисту від корозії.

СТРУКТУРНЕ ЗМІЦНЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ВУГЛЕПЛАСТИКІВ

Відновлення несучої здатності залізобетонних компонентів

Компоненти в багатоповерхових автостоянках, зміцнення яких є недостатнім, зазнало корозії або було пошкоджено, можуть бути легко й економічно покращеними за допомогою вуглепластиків (CFRP). Міцність на вигин підвищується завдяки використанню пазових або поверхневих вуглепластикових пластин, в той час як колони та стовпи з низькоякісного бетону можуть бути повністю стягнуті вуглепластиковими листами для збільшення їх міцності при багатоосьовому навантаженні, з підвищенням їх несучої здатність майже вдвічі.

КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БЕТОННИХ ПОВЕРХОНЬ

Захист поверхні в поєднанні з пігментованим покриттям та захистом від графіті

MC-Color є ідеальною системою захисту поверхні для тих клієнтів, що не тільки прагнуть постійного захисту матеріалу своєї багатоповерхової або підземної автостоянки, але також хочуть впровадити концепцію кольорового маркування для користувачів. Окрім відмінних характеристик захисту, широкий асортимент пігментів дозволяє легко створювати стіни індивідуального дизайну. Система захисту поверхні відкрита для дифузії водяних парів, гальмує карбонізацію і захищає бетон від промерзання та морозно-сольової корозії. Засіб MC-Color Flair, наприклад, має відмінну стабільність кольору, надзвичайно низьку схильність до забруднення і легко миється. Навіть забруднення внаслідок графіті можуть бути швидко видалені за допомогою системи MC-Cleaner G.
 

ДОВГОСТРОКОВИЙ ЗАХИСТ ВІДКРИТИХ ПАРКУВАЛЬНИХ МАЙДАНЧИКІВ

Покриття підлоги з високою зносостійкістю

Для поверхневого захисту відкритих паркувальних майданчиків рекомендується система OS 11. За визначенням, ці системи включають покриття для ділянок, по яких рухається транспорт, з покращеним перекриттям динамічних тріщин до 0,3 мм. Досвід, однак, свідчить, що перші ознаки зносу та розтріскування можна спостерігати після короткого періоду експлуатації, особливо в місцях, що піддаються високому механічному навантаженню, таких як викривлення, уклони та спіралі. Тому жорстка система OS 8 MC-DUR 1252 підходить краще і може застосовуватися практично на всіх ділянках автостоянки. Висока зносостійкість цієї системи не тільки була підтверджена в випробуваннях на прохідність, але й неодноразово перевірена в практичних умовах експлуатації. Непроникність MC-DUR 1252 також забезпечує міцний захист залізобетонної конструкції від хлоридів

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГ БАГАТОПОВЕРХОВИХ АВТОСТОЯНОК

Підлоги автостоянок з покриттям, нанесеним при температурі 2 °C, вже протягом 2 днів готові до подальшого використання.

MC-Floor TopSpeed — найкращий вибір для швидкого ремонту багатоповерхових автостоянок і мінімізації простоїв. Система дозволяє ремонтувати підлоги багатоповерхових автостоянок протягом декількох годин і повертати їх до повного обслуговування не пізніше ніж за 48 годин. Багатофункціональна система зі спеціальних смол може бути використана при температурах від +2 до +35 °C, навіть в умовах підвищеної вологості основи і повітря. Вона швидко твердіє і має високу стійкість до стирання, подряпин, ультрафіолетових променів та атмосферних впливів.

ПЕРЕКРИТТЯ ШВІВ ДЛЯ ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД ШУМУ

Шовні профілі для руху транспорту без вібрацій та шуму

Чи на автостоянках, чи в підземних гаражах у житлових комплексах — постійний рух по нерівних швах викликає постійний шум і вібрацію з неминучим шкідливим впливом на матеріали будівлі. Шовний профіль MC-Floor Connect забезпечує надійне безшумне рішення цієї проблеми. Шовний профіль можна швидко, безшовно і рівномірно інтегрувати в основу, тим самим утворюючи надійну систему, яка запобігає ударним навантаженням і вібрації, що, в свою чергу, усуває шкідливий шум і зменшує структурну втому.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123