Завдання і рішення

Завдяки високопродуктивним сумішам для покращення текучості та пластифікації, а також повітровтягуючим агентам та стабілізаторам ви можете точно контролювати свої рецептури для широкого спектру цементів та умов застосування, забезпечуючи клієнтам максимальну надійність вихідного продукту. В нашому широкому асортименті сумішей знайдеться ідеальне рішення для будь-яких потреб: від терас і підлог промислових приміщень до мостів і градирень.

КЛАСИЧНІ ПЛАСТИФІКАТОРИ

Створюємо надійні бетонні суміші

Протягом десятків років класичні розріджувачі та пластифікатори MC успішно використовують для оптимізації готових бетонних сумішей як у технічному, так і в економічному плані, завдяки їх надійності та стійкості. Пластифікатори Centrament застосовуються на заводах для отримання бетонів класу рухливості F3. Для досягнення більш високого рівня рухливості та якості бетону MC пропонує суперпластифікатори Muraplast, що характеризуються широким спектром функціональних можливостей та універсальністю застосування.

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ СУПЕРПЛАСТИФІКАТОРИ

Оптимізація бетону на всіх рівнях

Високоефективні суперпластифікатори MC-PowerFlow на основі полікарбоксилатних ефірів демонструють широкі можливості в усіх ключових вимогах виробництва та застосування готових бетонних сумішей. Низька тривалість змішування дозволяє досягти високої продуктивності. Суттєве покращення характеристик текучості та довговічна ефективність дають можливість пристосовувати бетон до індивідуальних вимог кожного об’єкта навіть до його виходу з заводу. MC-PowerFlow дає на виході бетон з неперевершеними характеристиками нанесення та ущільнення. В результаті ви отримуєте високоякісні бетонні компоненти з винятковою поверхнею і неперевершеним зовнішнім виглядом.

УНІВЕРСАЛЬНІ ПЛАСТИФІКАТОРИ СЕРЕДНЬОГО ДІАПАЗОНУ ЕФЕКТИВНОСТІ

Ідеальне поєднання покращених характеристик текучості та стійкості хімічної формули

Постійні дослідження та нові розробки у сфері традиційного пластифікованого бетону — від характеристик текучості до самоущільнення — призвели до ще більш відчутного покращення його властивостей та ще швидшого застосування на місцях. Це було досягнуто завдяки новим комбінаціям заповнювачів і домішок, а ультрависокоефективні полікарбоксилатні ефіри від MC стали останньою на сьогоднішній день ланкою цього процесу розробок. Однак при цьому їхня чутливість до змін вихідної сировини вимагає значної уваги і достатнього досвіду роботи з бетонною продукцією. Як наслідок — у промисловому секторі зростає попит на високоефективні суперпластифікатори, що забезпечують високу експлуатаційну стійкість як при обробці, так і при взаємодії з іншими бетонними сумішами. MC-TechniFlow 30 — це спеціальний продукт, що може бути доданий до суміші прямо на місці без ризику виникнення несумісності і незалежно від того, який пластифікатор використовувався для змішування бетону на заводі.

ПОВІТРОВТЯГУЮЧІ ДОМІШКИ

Контрольоване утворення мікропор

Повітровтягуючі домішки можуть використовуватися для досягнення більшої морозостійкості. Вони створюють канали для виведення води та розчинів з метою усунення зледеніння при зростанні їх об’єму під час зниження температури. За умови відсутності спеціальних мікропор, утворених захопленим повітрям, ефект від розширення об’єму призводить до пошкодження структури бетону, що в свою чергу проявляється у вигляді тріщин на поверхні. Цей ефект детально описаний у науковій літературі.

Перелік повітровтягуючих агентів від MC включає різні комбінації інгредієнтів, що можуть використовуватися для внесення індивідуальних змін до рецептури вашого бетону і запобігання таких пошкоджень. Повітровтягуючі домішки Centrament Air створюють дуже дрібні мікропори, що рівномірно розподілені в затверділому бетоні. Інноваційний продукт для таких застосувань, Centrament Airpolymer, містить попередньо виготовлені полімерні мікросферичні частинки, порожні всередині. Надійно розподілені по всій свіжій суміші, ці частинки створюють пустоти в затверділому бетоні, куди може поширюватися замерзаюча вода.

СУМІШІ ДЛЯ БЕТОНІВ НАЙВИЩОГО ҐАТУНКУ

Для виготовлення бетонів, сфокусованих на максимальну ефективність і стійкість

Домішки Centrilit дозволяють значно перевищити стандартні вимоги для бетону: міцність на згин і стиск, щільність або стійкість до корозійних та інших шкідливих речовин. Centrilit підвищує довговічність компонентів бетону, якість їх поверхні, забарвлення бетону та економічну ефективність процесу виробництва. Це, у свою чергу, відкриває нові можливості для проектування заради вдосконалення вашої пропозиції для архітекторів і клієнтів.

ОЧИЩЕННЯ ТА ДОГЛЯД

Легке виведення непіддатливих відкладень

Засоби MC для очищення та догляду надійно видаляють іржу та масляні плями, сольові і цементні залишки, а також інші відкладення як з поверхні бетону, так і з будівельного обладнання. MC-Rost Ex для виведення іржі, MC-Entoeler для виведення масла та наша лінійка для універсального очищення Donnitil — усі ці продукти надійно видаляють забруднення. Навіть у найскладніших випадках ці високопродуктивні рішення є ефективними, економічно вигідними та простими у застосуванні.

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ЗМІШУВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ

Видалення бетонних та цементних залишків

Обладнання, яке постійно знаходиться в контакті зі свіжим бетоном або цементними розчинами (змішувачі, вантажівки для перевезення готових сумішей, інструменти на майданчику та сталеві каркаси), вимагає відповідного захисту для забезпечення довгострокової служби. В ідеалі ефективне захисне покриття для змішувачів повинно застосовуватися до всіх елементів,термін служби яких може постраждати внаслідок дії свіжого бетону або цементного розчину на їх поверхні.

Наша лінійка продукції Intaktin для захисту змішувального обладнання представляє готові до використання засоби, що не містять розчинників і легко розпилюються, забезпечуючи просте, але ефективне очищення. Завдяки регулярному застосуванню створюється захисна плівка, що забезпечує додатковий захист обладнання від корозії.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123