Завдання і рішення

Заводи з виготовлення змазок для опалубки працюють у складних умовах. Для них важливо ефективно спроектувати лінії виробництва та забезпечити своєчасний вихід продукції. MC сприяє успішному вирішенню таких завдань завдяки інноваційним системним рішенням, спрямованим на оптимізацію параметрів свіжоукладеного та затверділого бетону при виробництві збірних бетонних елементів, та широкому асортименту продуктів  для косметичного ремонту бетону, засобів для догляду за свіжовкладеним бетоном та високоефективних цементних розчинів. Ми пропонуємо своїм партнерам та їхнім клієнтам повний пакет послуг для всього ланцюга обробки та виконання у виробництві збірного бетону, а також вигідні пропозиції для удосконалення виробничої ефективності.

РОБИМО БЕТОН КРАЩИМ У ВСІХ АСПЕКТАХ

Високоефективні суперпластифікатори для високоміцного бетону

Протягом понад 20 років ми проводимо дослідження в області полікарбоксилатних ефірів і створюємо власні сировинні полімерні матеріали для високоефективних суперпластифікаторів. Одним із результатів цього постійного розвитку є лінійка продукції MC-PowerFlow. Завдяки тому, що виробництво відбувається на нашому власному заводі полімерів за сучасними технологіями, ми здатні створювати та виробляти індивідуальні рішення для ваших спеціалізованих потреб.

Відмінною рисою лінійки суперпластифікаторів MC-PowerFlow є висока ефективність у контексті основних вимог, пов’язаних із виробництвом змазок для опалубки. Завдяки суттєвому зменшенню необхідної кількості води ця лінійка дозволяє створювати високоміцний бетон з низьким вмістом води та низьким водо цементним співвідношенням.

МАКСИМАЛЬНА СТІЙКІСТЬ

Покращена міцність, щільність, стійкість та надійність

Використовуючи добавки Centrilit, виробники змазок для опалубки мають можливість отримувати результати, що значно перевищують вимоги, встановлені відповідними стандартами. Покращені робочі характеристики включають, зокрема, міцність на згин і стиск, щільність і стійкість до шкідливих речовин, забезпечуючи таким чином підвищену надійність бетонних елементів. Додаткові переваги виражаються у якості поверхні і кольору бетону, а також економічній ефективності процесу виробництва. Ці переваги відкривають нові можливості конкурентоспроможності серед архітекторів та підрядних організацій. Досягнуті високі показники міцності на згин і стиск забезпечують численні креативні можливості для клієнтів. Хитросплетені конструкції або тонкостінні фасадні елементи — це лише два приклади з можливих варіантів застосування цього типу високоефективного бетону у сучасній архітектурі.

ПРОПОНУЄМО СУМІШІ ДЛЯ БЕТОНУ ДЛЯ РІЗНОМАНІТНИХ ПРОФІЛІВ ЕФЕКТИВНОСТІ

Надійні рішення для всіх специфікацій бетонної галузі, що мають високі технологічні вимоги

Окрім високоефективних суперпластифікаторів та добавок, створених під конкретні вимоги, ми також пропонуємо широкий асортимент сумішей для бетону, що дозволяють клієнтам отримувати необхідні їм рішення, з точністю контролювати характеристики свіжоукладеного та затверділого бетону. Від пластифікаторів до суперпластифікаторів, від прискорювачів твердіння та повітровтягуючих добавок до стабілізаторів, модифікаторів в’язкості і цементуючих розчинів — для кожної функціональної групи ми розробили спеціальні лінійки продукції з різними профілями ефективності. Щодо індивідуальних вимог до характеристик бетону та технологій виробництва чи доступної сировини — ми пропонуємо нашим клієнтам оптимальне рішення для кожного завдання.

 

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО НАДІЙНЕ ВІДОКРЕМЛЕННЯ ТА ВИСОКОЯКІСНУ ПОВЕРХНЮ БЕТОНУ

Засоби для розпалубки, захисту і догляду

Наші засоби для розпалубки з лінійки продукції Ortolan забезпечують легке і надійне відокремлення бетону від формувального каркасу. В результаті ви отримуєте першокласний гладкий бетон з низькою наявністю пор та отворів. Водночас цей агент не впливає на параметри твердіння та забарвлення бетону. Він забезпечує захист і утримання формувального каркасу, завдяки чому ви отримуєте високоякісну поверхню бетону.

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ БЕТОННИХ ПОВЕРХОНЬ

Виправлення небажаних результатів за допомогою косметики для бетону

Обламані краї, раковини, пори, пустоти, несумісність кольорів просто зникнуть. Завдяки оптимальному зчепленню з основою бетону косметична продукція від MC вирізняється зручними характеристиками застосування — у тому числі при нанесенні на елементи, що знаходяться вгорі. Унікальний діапазон кольорів наших неемульгуючих та супернеемульгуючих наповнювачів також сприяє високому ступеню творчої свободи.

 

Для відновлення профілю поверхонь, що не підлягають механічним навантаженням, ідеальним варіантом є наповнювачі Nafuquick та Emcefix. Вони розроблені для вирівнювання поверхонь та герметизації пор, пустот і швів змазок для опалубки, а також для швидкого кінцевого покриття поверхні. Двокомпонентні швидкотвердіючі полімерні розчини Reparoxyd спеціально розроблені для ремонту бетонних поверхонь, що підлягають механічним навантаженням. А виправлення дефектів бетону за допомогою засобу Repacryl дозволяє досягти бездоганного зовнішнього вигляду поверхні.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО НАДІЙНІ СТІЙКІ З’ЄДНАННЯ

Оптимальні рішення для зчеплення, що включають спеціалізовані цементуючі розчини

Спеціалізовані цементуючі розчини від MC забезпечують надійне з’єднання змазок для опалубки. Широкий асортимент продукції забезпечує універсальність застосування, легкість роботи та високу якість. Наповнювач для епоксидних смол SX 481 E не лише здатен швидко і безпечно з’єднувати бетонні елементи, але також є оптимальним рішенням для зчеплення інших різноманітних матеріалів, таких як сталь, пластик або природний камінь. Легка обробка та висока міцність на згин роблять цей адгезійний засіб ідеальним для монтажу бетонних труб, просторових елементів, ізоляційних плит або вентиляційних шахт. Завдяки швидкому формуванню міцності на стиск він підходить для оптимізованих процесів виробництва та збору. Лінійка продукції Emcekrete створена, зокрема, для міцного зчеплення цементуючим розчином з’єднань стель і стін, сталевих елементів в бетоні, а також створення жорстких швів між збірними бетонними елементами. 

ЗАХИСТ СВІЖОУКЛАДЕНОГО БЕТОНУ

Захист від випаровування з підвищенням якості

Висока міцність на стиск сама по собі не гарантує достатню довговічність бетону. Іншим важливим параметром є щільність (згідно з EN 206-1), оскільки при зменшенні пористості та проникної здатності підвищується стійкість до зовнішніх впливів. Тільки завдяки ранньому нанесенню засобу для покращення умов твердіння на свіжі бетонні поверхні можна досягти бажаного рівня надійності змазок для опалубки.

ЗАПОБІГАННЯ АБСОРБЦІЇ ВОДИ

Невидимий гідрофобний захист бетону

Якщо ви бажаєте, щоб змазки для опалубки не абсорбували воду і тим самим хочете зменшити ризик пошкоджень внаслідок промерзання і мінімізувати ймовірність утворення водоростей або мохів, засіб Nisiwa стане ідеальним вибором. Гідрофобні засоби ідеально захищають ваші зовнішні бетонні елементи.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123