Завдання і рішення

Одне з найважливіших завдань для кожного виробника бетонних виробів полягає у досягненні високої ефективності виробництва без зниження якості продукції. Бетонна продукція, як правило, виготовляється з жорстких бетонних сумішей. Зважаючи на низький вміст води, їх ущільнення є досить складним. Конкретна задача полягає в оптимізації вологої міцності суміші для забезпечення швидкого й ефективного виробництва. Бездоганний зовнішній вигляд - також важливий, особливо при застосуванні кольорової бетонної продукції. Бездоганна яскравість кольору сприяє зниженню небажаного висолоутворення. Наші засоби для покращення ущільнення та гідрофобні речовини забезпечують ефективне виробництво бетонної продукції високої якості.

ОПТИМАЛЬНА ОБРОБКА Й УЩІЛЬНЕННЯ

Бетонні вироби
Бетонні вироби
Бетонні вироби
Засоби для обробки й ущільнення забезпечують високоякісну бетонну продукцію

Ми пропонуємо виробникам спеціалізовані багатофункціональні добавки для виробництва високоякісної бетонної продукції. Наші засоби забезпечують змащування між сталевою формою і бетоном, сприяючи покращенню якості поверхні виробу після відокремлення.

ЗБІЛЬШЕННЯ ЯСКРАВОСТІ КОЛЬОРУ ТА ЗНИЖЕННЯ ВИСОЛОУТВОРЕННЯ

Гідрофобні речовини для бездоганної кінцевої обробки

Наші високоякісні добавки для бетону поєднують у собі відмінні характеристики процесу обробки та потужний гідрофобний ефект. Завдяки цьому зменшується висолоутворення і покращується зовнішній вигляд кольорових бетонних виробів.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123