Виготовлення бетону
Кращі в кожному аспекті

Архітектори, будівельні організації, проектувальники чи виробники готових бетонних сумішей, бетонних виробів та змазок для опалубки — усі користуються перевагами наших високоякісних бетонних та цементних добавок, засобів для покращення умов твердіння, засобів для розпалубки та засобів для косметичного ремонту бетону.

СТВОРЮЄМО НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ

За допомогою сучасних системних рішень, створених індивідуально для кожного набору вимог, ми забезпечуємо постійне удосконалення якості та процесів виробництва бетону і бетонної продукції та простоту їх використання, обслуговування й догляду.

В якій би сфері бетонної промисловості ви не були зайняті, ви впевнено можете покладатися на компетентність та досвід наших консультантів, які завжди готові надати вам потрібну допомогу та забезпечити успіх вашого проекту у всіх аспектах.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ БЕТОНУ

Наші добавки дозволяють змінювати характеристики вашого бетону для отримання потрібних властивостей, таких як швидке твердіння, довге твердіння, щільність, стійкість, якість поверхні та легкість укладки. Наші засоби для догляду за свіжовкладеним бетоном захищають бетон від пересихання, а засоби для розпалубки забезпечують оптимальне відокремлення бетону від формувального каркасу, зберігаючи при цьому високоякісну гладку поверхню.

А якщо вироби зазнали пошкоджень при транспортуванні чи на майданчику, ми пропонуємо широкий асортимент продуктів для косметичного ремонту бетону, які дозволяють ефективно доопрацювати чи виправити проблемні ділянки, забезпечуючи бездоганну та ідеально узгоджену кінцеву обробку поверхні.

Сфери діяльності

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123