Зв’язатись з фахівцем...

Ombran — системи для каналізації

Наші об’єкти

Завдання та сфери застосування

ЕФЕКТИВНИЙ РЕМОНТ ПОШКОДЖЕНИХ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ КОЛОДЯЗІВ ТА КОЛЕКТОРІВ

Каналізаційні споруди схильні до постійних високих біологічних, хімічних і механічних впливів, що часто спричиняють значний знос або пошкодження навіть після короткого часу експлуатації. Такі явища можуть поставити під загрозу всю конструкцію і — в разі витоку або функціонального пошкодження — також становлять загрозу для навколишнього середовища. Замість затратних робіт з повної заміни, надійною та економічно вигідною альтернативою стане покриття пошкоджених каналізаційних колодязів і колекторів високоефективним мінеральним розчином. Компанія MC-Bauchemie пропонує Ombran MHP-SP 3000 — мінеральне покриття нового покоління, яке наноситься на каналізаційні колодязі або стіни, забезпечуючи їм високий рівень хімічної та механічної стійкості. Сертифіковані як такі, що відповідають класу B2 / XWW4, вони задовольняють найвищі вимоги до розчинів для покриттів та ідеально підходять для автоматизованого нанесення за допомогою MRT (Manhole Rehabilitation Technology) обладнання від MC-Bauchemie. Таким чином, описані вище переваги матеріалів поєднуються з оптимізованим способом нанесення, що дозволяє швидше, простіше, більш надійно і з більшою економічністю покривати каналізаційні колодязі, забезпечуючи при цьому підвищену якість.

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД ЕКСТРЕМАЛЬНОЇ КИСЛОТНОЇ ДІЇ

Зокрема, у промисловості, але також і в громадському секторі каналізаційні споруди повинні витримувати надзвичайно жорсткі умови експлуатації. Мінеральні матеріали часто зазнають впливів, які виходять за межі їх експлуатаційних можливостей, наприклад, при контакті з кислими середовищами та біогенною сірчаною кислотою. У діапазоні рН, що нижче від 3,5, або в умовах сильних коливань значення рН конструкції можуть зазнати серйозних пошкоджень. Система покриття з захистом від корозії Ombran від MC-Bauchemie захищає каналізаційні колектори і колодязі від екстремальних впливів. Технологія гібридних силікатів забезпечує максимальну хімічну стійкість як у  кислотних, так і у основних діапазонах рН. Реакція тримеризації призводить до утворення щільної, але водночас паропроникної матриці, яка при цьому є непроникною для шкідливих речовин. Це ефективно запобігає також пошкодженню, спричиненому осмосом в умовах проникнення вологи з тильної сторони.

РОБОТИЗОВАНИЙ РЕМОНТ НЕДОСТУПНИХ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ КОЛЕКТОРІВ

Пошкодження, що виникають у недоступних частинах каналізаційної системи, можуть включати тріщини, зруйновані ділянки стін та витоки на муфтах і поперечних з'єднаннях. Надійний ремонт таких пошкоджень є вкрай важливим для забезпечення запобігання витоків, стабільності та, що найважливіше, захисту навколишнього середовища. Однак потрібно пам’ятати, що ремонтні роботи  недоступних каналізаційних колекторів у будь-якому випадку будуть ускладнені. Тому важливо використовувати комплексні роботизовані технології і ремонтні матеріали, що спеціально призначені для таких робіт. Система на основі епоксидної смоли Konudur Robopox 10 від MC-Bauchemie є надійним і універсальним рішенням для роботизованого ремонту недоступних каналізаційних колекторів і може використовуватися широким спектром різних робототехнічних систем. Цей продукт твердіє при холодній або теплій температурі (та навіть під водою) і демонструє чудову адгезію, механічні характеристики і високу стійкість до хімічного впливу. Konudur Robopox 10 можна використовувати як для відновлення пошкоджених поперечних з'єднань, так і для ремонту тріщин, дефектів і несправних муфт.

Для завантаження

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123