Зв’язатись з фахівцем...

Ін'єкційні системи

Наші об’єкти

Завдання та сфери застосування

ГНУЧКА ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ТРІЩИН, ПОРОЖНИН І ПУСТОТ

Тріщини, пустоти та порожнини можуть виникати практично в будь-якій конструкції, внаслідок чого небезпеці піддається стабільність всієї споруди. Високоефективні технології ін'єкції забезпечують найкраще рішення для уникнення подальших пошкоджень. Наш асортимент еластомерних і гідроструктурних смол вирізняється високоякісними, гнучкими ущільнюючими та набухаючими матеріалами для ін'єкцій, які забезпечують оптимальний захист від води та забруднень у поєднанні з чудовою ін’єкійною здатністю та високою гнучкістю при мінусових температурах. Вони також  сумісні з навколишнім середовищем і нейтральні до впливу підземних вод (на постійній основі) та можуть бути використані в умовах, що передбачають постійний контакт з питною водою.

ВУАЛЬНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

Якщо будівля зазнає негативного впливу від загального проникнення води або підйому вологи на значній площі, вона навряд чи довго залишатиметься придатною для використання. Розкопування для виявлення проблемної зони є занадто витратним і часто непотрібним заходом. Ін'єкційні рішення за допомогою сучасних матеріалів від MC забезпечують економічно вигідну, надійну та міцну гідроізоляцію. Операції з ін'єкції можна проводити в підстилаючому ґрунті біля будівлі, за стінами, нижче від фундаментних плит, а також для траншейного кріплення.

MC-FASTPACK: КОМПАКТНІ, НАДІЙНІ ТА ШВИДКІ ІН’ЄКЦІЙНІ РІШЕННЯ

Ін'єкційні операції є необхідними в більшості будівельних проектів. Хоча потрібні заходи можуть здаватися незначними, їх слід здійснювати швидко й ефективно. При гнучкому чи жорсткому ущільненні — система MC-Fastpack завжди готова до використання з широким спектром варіантів для забезпечення відповідності будь-якій стандартній роботі з ін'єкції. Технологія двокомпонентних картриджів забезпечує високоякісні смоли для ін'єкцій, що гарантують найкращі параметри застосування. Від самого початку процесу ін'єкції вони забезпечують ідеальний потік в поєднанні з мінімальним тиском. Зона перекривається за допомогою пакерів разом з необхідними зв’язуючими і герметизуючими речовинами.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123