Завдання та сфери застосування

РАННЄ ТВЕРДІННЯ ДЛЯ РАННЬОГО ПОКРИТТЯ

Кожного разу, при укладанні стяжки, виникає питання: «Коли вона затвердіє і буде готовою до нанесення наступного шару?» Відповідно до німецького стандарту DIN 18560, це відбувається, коли залишкова вологість бетону падає нижче  2 % (або нижче  1,8 % у випадку стяжок з підігрівом). Зі звичайними стяжками та несприятливими умовами навколишнього середовища це може зайняти декілька тижнів або навіть місяців. Проте час — це гроші! З нашими системами стяжки ви можете досягти умов раннього твердіння та раннього покриття. Ви запитаєте — як? Стяжка висихає завдяки двом факторам. Одним з них є гідратація, під час якої вода хімічно зв'язується з цементом внаслідок реакції. Іншим фактором є процес випаровування надлишкової води, доданої для того, щоб досягти необхідної рухливості. Powerscreed від MC активно прискорює гідратацію, водночас виводячи надлишкову воду. Це позитивно впливає на водно-цементне співвідношення, що призводить до покращення характеристик міцності раннього і кінцевого твердіння.

МІНІМІЗАЦІЯ ПОВТОРНОГО ЗВОЛОЖЕННЯ ПІД ДІЄЮ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Водообмін зі стяжкою часто відбувається внаслідок наявності вологих стін і підлог, високих рівнів вологості повітря, зміни точки роси, поточних робіт з нанесення штукатурки і фарбування або відсутності захисту проти підйому вологи. У результаті висушені стяжки можуть піддаватися повторному зволоженню, а це означає, що необхідний рівень не може бути досягнутий ще протягом деякого часу — або не може бути досягнутий взагалі. Засіб для захисту від повторного зволоження Easyscreed RS дозволяє ефективно уникнути цих проблем. Крім мінімізації повторного зволоження, ця рідка добавка також покращує експлуатаційну здатність стяжки. Добавку легко дозувати і можна використовувати окремо як допоміжний засіб для обробки або в поєднанні з іншими сумішами і добавками від MC. Необроблені стяжки завдяки додаванню Easyscreed RS також мають експлуатаційні переваги, одночасно отримуючи додатковий захист від повторного зволоження.

ШВИДКИЙ І ЖОРСТКИЙ РЕМОНТ ТРІЩИН

Навіть на професійно укладених стяжках можуть іноді утворюватися тріщини біля поверхні, у деяких випадках проходячи прямо через поперечний переріз. Якщо ці недоліки не відремонтувати, вони згодом можуть призвести до значних пошкоджень. Компанія MC-Bauchemie пропонує широкий асортимент продуктів для жорсткого і надійного ремонту тріщин у стяжках. З двокомпонентною реактивною смолою MC-Estrifan RIS-SL і тріщини, і шви можна швидко, якісно і надійно заповнити. Нанесення відбувається без зусиль: основи та зміцнюючі компоненти просто змішуються в пляшці, а потім заливаються в тріщини або шви.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123