Зв’язатись з фахівцем...

Структурне зміцнення

Виберіть категорію продукції

Завдання та сфери застосування

ІННОВАЦІЙНІ СИСТЕМИ ДЛЯ СТРУКТУРНОГО ЗМІЦНЕННЯ

Багато старих бетонних конструкцій містять компоненти, які більше не забезпечують достатню несучу здатність і тому потребують зміцнення. Компоненти, зміцнення яких є недостатнім, які зазнали корозії або були пошкоджені, можуть бути економічно покращені за допомогою вуглепластиків (CFRP). Міцність на вигин миттєво підвищується завдяки використанню пазових або поверхневих вуглепластикових пластин, в той час як колони з низькоякісного бетону можуть бути повністю стягнуті вуглепластиковими листами для збільшення їх міцності при багатоосному навантаженні, з підвищенням їх несучої здатності майже вдвічі.

ВІДСУТНІСТЬ ВІЛЬНОГО ПРОСТОРУ — ІЗ СИСТЕМОЮ CFRP ЦЕ НЕ ПРОБЛЕМА

Стандартні способи зміцнення з використанням сталевих балок або сталі, вбудованих у торкретбетон, різко зменшують зазор по висоті компонентів на 10–15 см. Однак вуглепластикові пластини, що зв’язуються з поверхнею, збільшують товщину лише на 0,5 см, враховуючи адгезійний засіб. А вуглепластикові пластини, що встановлюються в пази бетону, зовсім не впливають на зазор по висоті. Для таких конструкцій, як залізничні та дорожні мости, стельові плити і стропильні ферми на багатоповерхових автостоянках, мала зміна габаритів або взагалі її відсутність може виявитися досить суттєвим фактором. З нашими системами навіть трубопроводи і канали, встановлені вздовж поверхонь, не потребують демонтажу.

ЕФЕКТИВНЕ ЗАКРИТТЯ ТРІЩИН

Тріщини в залізобетонних компонентах є поширеним явищем. Тріщини, для яких характерна досить різна ширина, зазвичай не можуть бути виправлені традиційними ін’єкційними методами. Тріщини також можуть знову розкритися або виникнути в інших місцях. Вуглепластикові пластини є ефективним рішенням для обмеження зміни ширини тріщин. Вони гарантують перетворення великих тріщин на більш дрібні, на які можна легко нанести покриття, використовуючи відповідну систему захисту поверхні.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123