Завдання та сфери застосування

ЕФЕКТИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОГИХ СТІН ТА ПІДЛОГ

Постійно волога кладка ставить під загрозу будівельну структуру, що може призвести до того, що приміщення стануть непридатними до проживання. Якщо кладка також навантажена солями, потенціал пошкодження зростає експоненціально. У цих випадках відлущення штукатурки та фарби, а також пошкодження загальної конструкції кладки, стають майже неминучими в середньостроковій перспективі. Exzellent  - вологорегулююча штукатурка від MC-Bauchemie – це ефективне рішення для реконструкції вологих та соле-навантажених кладок. Excellent ідеально підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх застосувань, у тому числі в нижній зоні кладки, і застосовується безпосередньо для вологої кладки, навіть у випадках насиченої вологи до 95%. Система Excellent демонструє унікальну геометрію макропор, яка на відмінну від звичайних WTA-сумісних реставраційних штукатурок, дозволяє транспортувати вологу та сіль на поверхню стіни без пошкодження  штукатурки чи кладки.

ПРОФІЛАКТИКА ВОЛОГИ, ЩО ПІДНІМАЄТЬСЯ ПО КАПІЛЯРАХ

Хоча довговічний і ефективний захист від вологи – це стандарт для нових будівель, у старих спорудах він часто негерметичний або  й взагалі відсутній. Це означає, що вода і розчинені в ній солі можуть підніматися з навколишнього ґрунту в мурування, часто викликаючи значні пошкодження. На відміну від зазвичай дорогих механічних гідроізоляційних систем, горизонтальні бар'єри від MC-Bauchemie вирізняються простотою експлуатації, легкістю установки і швидким, ефективним та довговічним захистом від вологи, що піднімається по капілярах.Oxal HSL-W забезпечує оптимальну поперечну гідроізоляційну мембрану через поперечний переріз стіни, захищаючи елемент та усуваючи вологість як основну причину пошкоджень. Крім того, горизонтальний бар'єр є проникним для водяної пари і, таким чином, «дихаючим», дозволяючи дифузійним характеристикам мурування залишатися незмінними.

СПЕЦІАЛЬНІ РОЗПИЛЮВАЛЬНІ РОЗЧИНИ ДЛЯ ШТУЧНОГО КАМЕНЮ І ЛІПНИНИ

Лінійка продуктів Oxal RM від компанії MC-Bauchemie складається зі спеціальних розпилювальних розчинів, що надають безмежні можливості для творчості в ліпних роботах та створенні елементів із штучного каменю, наприклад, у зоопарках або тематичних парках, а також для будівництва спеціальних споруд з муруванням, створення рельєфів, текстур поверхні або інших ліпних форм. Oxal RM — це поєднання чудових характеристик нанесення, що забезпечує можливість виконувати складну ліпну роботу з винятковими характеристиками адгезії та міцності. Спеціальні розпилювальні розчини, розроблені на основі модифікованих мікросилікатів, дуже стійкі та мають високу навантажувальну здатність, навіть підходять для підводних споруд.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123