Зв’язатись з фахівцем...

Ремонт бетону

Наші об’єкти

Завдання та сфери застосування

ДОВГОСТРОКОВИЙ ЗАХИСТ ПОВЕРХНІ РЕЗЕРВУАРІВ ДЛЯ ПИТНОЇ ВОДИ

Мінеральні будівельні матеріали добре зарекомендували себе в сфері споруд для питної води. Стійкість цих речовин до пошкоджень внаслідок зносу, вилуговування і гідролітичної корозії залежить від їх внутрішньої структури і щільності цементного каменю. Піднімаючи технологію DySC® на якісно новий рівень, система покриттів MC-RIM PW спеціально розроблена для виконання цих жорстких вимог.

За допомогою технології DySC® спеціально розроблений філосилікат алюмінію спричиняє додатковий ріст кристалів в інших точках матриці. Це призводить до подальшої мінералізації структури порожнини, як ніколи раніше зменшуючи рівень пористості. Будь-яке покриття на основі цієї технології таким чином забезпечує надзвичайну стійкість, щільність  і довговічність.

ЗАМІНА БЕТОНУ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗАДАЧ

Жодні дві бетонні конструкції не є однаковими, і це ж саме стосується  рухливості  старіючого бетону. Роботи з ремонту бетону повинні враховувати різні структурні вимоги, включаючи клас міцності, модуль пружності та інші параметри.

Європейський стандарт з ремонтних робіт EN 1504, частина 3, розділяє матеріали для заміни бетону на класи R1–R4, яким відповідають умови, характерні для певних конструкцій і основ.

З Nafufill LM [R1], Nafufill KM 220 [R2], Nafufill KM 230 [R3] і Nafufill KM 150 [R4] ви маєте в розпорядженні чотири високопродуктивні ремонтні розчини, які відповідають вимогам, вказаним в EN 1504, частина 3. Вони також пропонують широкий спектр ефективності, що дозволяє використовувати їх більш широко, ніж у тих випадках, що охоплюються стандартом.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123