ПРО НАС

Заснована понад 55 років тому, група компаній MC-Bauchemie є одним з провідних міжнародних виробників будівельної хімії та технологій. Зі штатом понад 2500 співробітників у більш ніж 40 країнах світу, група компаній MC здобула бездоганну репутацію завдяки комплексним і передовим рішенням та технологіям. Протягом трьох поколінь група компаній MC-Bauchemie працює як приватна компанія, яка прагне до довгострокової перспективи і послідовності в своїх відносинах.

Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

>> Натисніть тут, щоб вікдрити іміджеву брошуру МЦ ...

Ми сприймаємо будівництво серйозно.

Be Sure. Build Sure.
ЩО НАС МОТИВУЄ

Кожен продукт може відіграти вирішальну роль у забезпеченні цілісності всієї будівлі або її ремонту. Неправильний вибір продукту або ж його неправильне використання може призвести до пошкодження будівельних елементів, а в екстремальних випадках — навіть загрожувати життю. Тому ми дбаємо про кожен проект.
Ми надаємо нашим клієнтам індивідуальні консультації та найкращі рішення, тому що завжди піклуємось про спокій усіх учасників проекту.
Ми сприймаємо будівництво серйозно.


Будь впевненим!

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ми об'єднуємо досвід мінералогів, спеціалістів з технології бетону та матеріалознавців із власних новітніх лабораторій, наших інженерів-будівельників і фахівців-консультантів, які працюють в різних куточках світу. Наші експерти завжди мають швидкий доступ до іноземних колег в в разі потреби працюють разом для того, щоб знайти найкраще рішення для конкретних завдань, що стоять перед проектувальниками, підрядниками та клієнтами. Вони зможуть відправитись у будь-яку точку світу для того, щоб перевірити правильність та надійність кожного рішення.
• Інноваційні продукти та рішення
• 10 % працівників в науково-дослідницькому відділі
• Технічна підтримка та клієнтоорієнтованість
• Сучасна технологія виробництва
• Технічна документація та контроль якості
• Постійний діалог з ринком

 

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

Наші клієнти мають дуже індивідуальні вимоги: від виробництва бетону до будівництва та ремонту цивільних, промислових, малоповерхових або висотних конструкцій. Саме тому, ми надаємо нашим клієнтам індивідуальні рішення в трьох сегментах ринку, а саме MC для бетонної галузі, MC для інфраструктури та промисловості та MC для будівель.

 • MC для
  бетонної галузі

  Виробники товарного бетону, залізобетонних виробів та ФЕМів виграють за рахунок високої якості наших добавок до бетону та розчину, засобів догляду за бетоном, змазок а також косметики для бетону.

 • MC для
  інфраструктури та промисловості

  Проектувальники, архітектори, забудовники, державні органи та підрядники можуть покластися на високу технічну якість наших систем захисту і ремонту для інженерних та промислових споруд, підкріплених унікальним рівнем обслуговування і підтримки.

 • MC для
  будівель

  Замовники, забудовники, архітектори, проектувальники та підрядники можуть знайти в групі компаній МС усі найкращі рішення для будівель — від планування й тендеру до реалізації.

MC У РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ

Крім прямих продажів з використанням нашого власного технічного досвіду, група компаній MC поставляє продукти для торгівлі, що дозволяє торговим представникам також отримувати вигоду від якості  нашої масштабної науково-дослідницької роботи. Ми продаємо наші продукти під різними брендами, з використанням відповідних комунікаційних каналів.

 • Botament®

  Назва Botament понад 20 років означає системи продуктів та спеціальних матеріалів професійної якості, які можна купити у мережі продажу плитки та будівельних матеріалів. Для отримання додаткової інформації

Підтримка
клієнта в
кожному аспекті

Для нас клієнт – це партнер на тривалий період, з яким ми будуємо тісні стосунки».

Наступна цитата нашого засновника Гайнріха В.Мюллера (*1915 / †2010) залишається одним з наших основних принципів. Ми дійсно приділяємо багато часу тому, щоб повністю зрозуміти проблеми і потреби наших партнерів. Від початку і до кінця ми гарантуємо, що наш клієнт отримає найкращу підтримку.

МИ НЕ ЗАЛИШАЄМО НАШИХ КЛІЄНТІВ НАОДИНЦІ ІЗ ПРИДБАНИМИ ПРОДУКТАМИ

В офісі клієнта чи на будівельному майданчику — ми завжди там, де ми потрібні нашим партнерам. Ми уважно прислухаємося до клієнта і ставимо себе на його місце для того, щоб зрозуміти його бажання і потреби. Спираючись на багаторічний досвід і постійні науково-дослідницькі роботи, ми знаємо, як знайти причину проблеми і розробити детальні рішення для досягнення очікуваного результату.
• Індивідуальна консультація і підтримка фахівця
• Практичні рішення, підкріплені багаторічним досвідом
• Спеціально підібрані рішення відповідно до ваших завдань

ОСВІТА І НАВЧАННЯ

Успіх проекту в основному залежить від можливостей та знань залучених людей. Тому одне з наших головних завдань — покращити загальну обізнаність ринку. Ми хочемо докласти всіх зусиль, щоб усі зацікавлені сторони могли отримати доступ до інформації, необхідної для реалізації їх проекту. Таким чином, ми проводимо різні національні та міжнародні навчальні курси і заходи, на яких надаємо інформацію про нові тенденції в будівництві, а також пояснюємо, що потрібно зробити, щоб теоретичне рішення втілилося в успіх на практиці.

• Постійна передача знань
• Прикладні курси і семінари
• Навчання і сертифікація підрядників
• Присутність в університетах та інститутах

ДІАЛОГ З РИНКОМ

Крім навчання, пов'язаного з ринком, ми просуваємо платформи, які служать ефективним обміном знань в будівельному секторі. Хорошим прикладом є MC-Форум, добре відомий захід, на якому професіонали галузі надають і обговорюють інформацію про загальні події та тенденції на ринку. Обмін інформацією допомагає нам і нашим клієнтам залишатися в курсі найсучасніших досягнень та бути готовими до майбутніх викликів.
• MC-Форум і пов'язані з ним симпозіуми
• Діалог з професіоналами галузі
• Обмін знань з клієнтами та іншими зацікавленими сторонами

Завжди на крок попереду стандарту

Науково-дослідницька робота, спрямована на створення нових продуктів і систем, є невід'ємною частиною нашої корпоративної культури і вносить основний вклад у наш успіх. Протягом останніх п'ятдесяти років ми розробили кілька продуктів, які стали промисловими стандартами.

ОРІЄНТАЦІЯ НА ІННОВАЦІЇ

Науково-дослідницька робота, спрямована на створення нових продуктів і систем, є невід'ємною частиною нашої корпоративної культури і вносить основний вклад в успіх групи компаній MC. Одна десята частина нашої робочої сили працює в науково-дослідницькому відділі. Також ми регулярно беремо участь у національних та міжнародних дослідницьких проектах і співпрацюємо з університетами та зовнішніми інститутами тестування матеріалів.

- 10 % робочої сили в науково-дослідницькому відділі
- Один з найширших асортиментів продуктів в галузі
- Діалог з клієнтами для постійного вдосконалення

МИ ДОПОМАГАЄМО ВСТАНОВИТИ НОВІ СТАНДАРТИ

З цього родючого ґрунту виростають інноваційні ідеї та рішення, що відповідають конкретним вимогам наших партнерів і їх проектів. Дійсно, протягом останніх п'ятдесяти років ми розробили ряд продуктів і систем, які стали промисловими стандартами, пропонуючи такі додаткові переваги, як раніше недосяжна продуктивність, більш просте застосування за складних погодних умов, покращення ефективності використання ресурсів і, що найбільш важливо, підвищення безпеки праці.

СВІТОВА ПРИСУТНІСТЬ У ВИРОБНИЦТВІ

За рахунок використання найбільш сучасних технологій у поєднанні з великим досвідом наших співробітників, ми виробляємо будівельні матеріали найвищої якості на більш ніж 20 заводах по всьому світі. Вся наша діяльність базується на принципах якості та прихильності клієнтів, в тому числі і наше виробництво.

• Сучасне виробництво PCE
• Система контролю якості
• Сертифікація за стандартом ISO 9001
• Система безпеки та охорони праці

ІННОВАЦІЇ

 • Expert Proof

  Expert Proof — це інноваційна технологія в’яжучих на основі полімерів, яка відкриває нові перспективи в галузі гідроізоляції будівель. Товсті покриття Expert Proof — це 100%-і рішення для гідроізоляції, що не містять бітуму.

 • Технологія DySC®

  За допомогою DySC® (Dynamic SynCrystallization) ми розробили революційну технологію, яка знижує пористість будівельних матеріалів з цементним покриттям до мінімуму та забезпечує для будівельних матеріалів виняткову міцність, непроникність і довговічність.

 • Технологія PCE

  Ми виробляємо нове покоління добавок до бетону та розчину на основі полікарбоксилатних ефірів (PCE). Наш власний запатентований процес, що відповідає сучасному рівню науки і техніки, дозволяє нам розробляти, тестувати і виготовляти добавки до бетону та розчину самостійно, швидко і більш точно відповідно до вимог клієнта.

ІСТОРІЯ ГРУПИ КОМПАНІЙ MC

Від німецької компанії до світового гравця. Від 25 до більш ніж 2500 співробітників. Коротка історія групи компаній MC-Bauchemie: історія успіху.

 • 1960-ті та 1970-ті роки
  ПОЧАТОК

  Генріх В. Мюллер (*1915 / †2010) заснував компанію у 1961 році в м. Ессені, що є частиною Рурської області. У 1963 році він побудував завод з виробництва добавок до бетону та розчину у місті Боттропі, сусідньому з Ессеном. Компанія безперервно зростала в наступні роки. У 1970-ті компанія MC розвивала свій бізнес по всій Західній Німеччині. Поширення за кордони Німеччини почалося в 1970 році зі створення компанії MC у Франції.

 • 1980-ті роки
  РОЗШИРЕННЯ У ЄВРОПІ ТА НА ІНШИХ КОНТИНЕНТАХ

  З приходом до керівництва синів засновника, доктора Клауса М.Мюллера та  доктора Бертрама Р. Мюллера (*1952 / †2012), група компаній MC-Bauchemie прискорила своє розширення в Європі. Починаючи із заснування сестринської компанії в Ірландії була заснована велика кількість дочірніх підприємств у Європі, а з середини 1980-х років — навіть за її межами: в січні 1985 року MC заснувала свою першу компанію за межами Європи в м. Нью-Бомбеї (Індія).

 • 1990-ті роки
  ПІСЛЯ ПАДІННЯ ЗАЛІЗНОЇ ЗАВІСИ

  Після політичних змін у Східній Європі та об'єднання Німеччини, група компаній МС вже у 1990 році починає  створення організацій зі збуту у Східній Німеччині, а протягом наступних років створює організації зі збуту і виробничі об'єкти в інших центральних та східних країнах Європи, таких як Польща, де компанія МС починає свою діяльність у 1993 році.

 • 2000-ні роки
  ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ТРИВАЄ

  Після початку нового тисячоліття інтернаціоналізація компанії МС продовжилася: було створено регіональну виробничу платформу MC  Brazil для Південної Америки, та засновано MC-Taiwan для участі в будівництві одного з найбільших проектів на Тайвані — швидкісної залізниці.

 • 2010-ті роки
  РОЗШИРЕННЯ В АЗІЇ І ПІВДЕННІЙ АМЕРИЦІ

  У 2012 році група компаній МС почала свою діяльність у Гвінеї, прагнучи приєднатися до ринку Західної Африки, що стрімко розвивався. Пізніше було засновано ще одну компанію в Гані. Також продовжувалося розширення в Південній Америці і Азії: у 2015 році група компаній MC заснувала спільне підприємство в Чилі, компанію MC Bautek Chile, а в 2017 році — спільне підприємство MC-BIFI Bauchemie у В'єтнамі.

ВІД 25 ДО БІЛЬШ НІЖ 2500 СПІВРОБІТНИКІВ

Сьогодні сімейна компанія є одним з провідних міжнародних виробників будівельної хімії та технологій. Нею керують Д-р Клаус-Міхаель  Мюллер, Д-р Еккехард цур Мюлен та Ніколаус Мюллер, онук засновника. Група компаній MC займається дослідженнями, розробкою і виробництвом спеціальних будівельних матеріалів і систем продуктів як для новобудов, так і для ремонту та відновлення конструкцій всіх видів, а також працює в більш ніж 40 країнах світу: від Південної Америки і Європи до Близького Сходу, Африки та Південно-Східної Азії.

"Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike"

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123