ПРО НАС

Група компаній MC-Bauchemie є одним з провідних міжнародних виробників будівельної хімічної продукції і технологій, що успішно працює понад 50 років в більш ніж 40 країнах світу. Ми пропонуємо широкий спектр цікавих вакансій у різних підрозділах компанії, що динамічно розвивається, таких як торгівля, управління продукцією, адміністративне управління, науково-дослідницька робота або виробництво.

НАШІ ЦІННОСТІ

«Компанія така ж ефективна, як і її співробітники». Ця цитата засновника нашої компанії Генріха В.Мюллера залишається керівним принципом в організації роботи і розвитку співробітників. Наші співробітники ставляться до своїх обов’язків з відповідальністю і дбають про особисту свободу, а також вміють працювати у команді.

Ми — неупереджені, досвідчені й клієнтоорієнтовані, дбаємо про кожний проект і надаємо клієнтам, а також колегам індивідуальні консультації з пошуку найкращого рішення, сприяючи душевному спокою всіх учасників проекту. Насправді це одна з причин більш ніж 50-річного успіху групи компаній MC.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Ми об'єднуємо найкраще з сімейного бізнесу з найкращим із світової професійної групи і пропонуємо стажерам, випускникам і професіоналам чудові можливості для початку роботи і розвитку кар'єри. Ми пропонуємо широкий спектр видів діяльності, що дозволяють досягти великого особистого розвитку в поєднанні з відповідним рівнем відповідальності. Ми звертаємо особливу увагу на освіту та навчання, а також надання підтримки нашим співробітникам за допомогою систематичних програм навчання, що пропонуються з самого початку.

КОГО МИ ШУКАЄМО?

Ми завжди тепло вітаємо мотивованих і відповідальних співробітників з відмінними професійними й особистими навичками у всіх сферах діяльності нашої компанії: від адміністративного управління, науково-дослідницької роботи і розробок до управління продукцією, розвитку бізнесу та продажів. Надійні технічні знання, звичайно ж, важливі; однак ми приділяємо набагато більше уваги особистості і підходу співробітника до роботи. Ми шукаємо комунікабельних, незалежних і цілеспрямованих людей, відповідальних та особисто залучених до роботи.

Проте всім співробітникам, що поєднують перелічені вище якості, необхідно вміти з задоволенням працювати з людьми з різних країн і культур, виявляючи відкритість, допитливість і надійність у відносинах. Якщо ці характеристики збігаються з вашими, вас завжди раді вітати у групі компаній MC. Використайте свій шанс!

Перейти до списку вакансій...

ПЕРСПЕКТИВИ ТА МОЖЛИВОСТІ

Кар'єра в групі компаній MC так само індивідуальна, як і особистості, які тут працюють. Ми пропонуємо широкий спектр видів діяльності, що дозволяють досягти великого особистого розвитку в поєднанні з відповідним рівнем відповідальності.

ПОЧАТОК РОБОТИ В ГРУПІ КОМПАНІЙ МС

І стажери, і випускники, і професіонали, і мотивовані співробітники з пристрастю до своєї роботи й умінням тверезо мислити — усіх завжди раді вітати у нашій компанії: в галузі науково-дослідницької роботи, продажів, управління продукцією, адміністративного управління, на наших складах і у виробництві.

Як міжнародна активна сімейна компанія ми пропонуємо вам короткі прямі шляхи прийняття рішень і привабливі можливості для розвитку. У нас немає сформованих кар’єрних драбин. Швидше кожен співробітник повинен побудувати власну кар’єрну драбину.

Зацікавлені побудувати власну кар’єрну драбину?

 • Випускники шкіл

  Ми також прагнемо забезпечити початкову підготовку випускників шкіл. По всій Німеччині в даний час ми підтримуємо 45 учнів, і тому кожного року 15 молодих людей отримують контракт на навчання в діловій/адміністративній або комерційній/технічній сфері. Протягом двох або трьох з половиною років навчання ці учні отримують можливість працювати в усіх відповідних відділах у компанії як частина команди, яка бере участь у повсякденній роботі підприємства. Існує навіть можливість призначення на посаду в офісах групи компаній MC за кордоном. Після успішного завершення навчання амбітні, віддані своїй справі учні з хорошими оцінками можуть продовжити свою кар'єру в групі компаній MC. Є багато прикладів колишніх стажерів, які побудували свою кар'єру в компанії.

 • Міжнародні стажери

  Ми пропонуємо випускникам міжнародну програму підготовки, де вони можуть ознайомитися з продукцією і методами групи компаній MC, отримати досвід роботи в компанії та проектах, а також налаштувати внутрішню і зовнішню мережу. Ми підготуємо вас протягом 18–24 місяців до відповідальної роботи в одній із наших національних або регіональних організацій (Міжнародне стажування). Якщо вас уже призначили на роботу в нашій міжнародній організації, вас будуть інтенсивно готувати протягом 12 місяців у Німеччині та/або іншій країні до цього майбутнього випробування (Підготовка до міжнародної кар'єри).

 • Випускники

  Незалежно від того, закінчили ви своє навчання в якості інженера-будівельника, хіміка, мінералога або економіста чи вже пропрацювали кілька років у своїй професії — ми пропонуємо випускникам і молодим фахівцям безліч захоплюючих робочих місць і можливостей почати роботу в групі компаній MC: від науково-дослідницької роботи, продажів, управління продукцією до адміністративного управління, роботи на складах і у виробництві. Після систематичної програми навчання на початку своєї кар’єри ви швидко візьмете на себе відповідальну ділянку роботи й отримаєте можливість розвиватися і працювати самостійно. Вас будуть супроводжувати досвідчені наставники.

 • Фахівці

  Якщо у вас великий досвід роботи в будівельній галузі в якості інженера-будівельника, торгового представника, технічного спеціаліста або менеджера з розвитку бізнесу, ви підходите для роботи в групі компаній MC. Ми завжди шукаємо кваліфікованих і досвідчених людей, які здатні розвивати наш бізнес і досягати успіху. Ми пропонуємо безліч цікавих і корисних посад і даємо вам можливість рости і розвиватися разом з нами.

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

Вся наша оперативна діяльність базується на принципах якості та відданості клієнту, ми підтримуємо високі стандарти починаючи зі своїх виробничих підприємств, лабораторій і складів до служби логістики і продажів.

Ми пропонуємо своїм співробітникам цікаві сфери діяльності і можливості для розвитку, які є основою успіху нашої компанії.

 • Адміністративне управління

  Адміністративна організація групи компаній MC включає в себе ряд різних підрозділів і функцій. У той час як відділ закупівель відповідає за придбання сировини і матеріалів, необхідних для виробничого процесу, відділ кадрів починає пошук нових співробітників компанії і допомагає в подальшому розвитку існуючих працівників. Фінансовий відділ займається систематичною реєстрацією джерел доходів і потоків товарів та послуг, їх моніторингом і підготовкою звітності для планування і контролю всередині компанії. Тим часом відділ маркетингової комунікації відповідає не тільки за просування продукції, але і за інформування співробітників і зовнішніх зацікавлених сторін про діяльність компанії.

 • Відділ розвитку бізнесу

  У міжнародній компанії, такій як група компаній MC, роль, що виконує команда відділу розвитку бізнесу, є особливо важливою. Наші менеджери з розвитку бізнесу забезпечують безперебійний зв'язок між підрозділами нашого головного офісу в Німеччині і країнами, за які вони несуть відповідальність по всьому світі. Вони також підтримують регіональних і національних менеджерів в розширенні їх діяльності, у розвитку нових ринків і використанні ринкового потенціалу.

 • Відділ логістики

  Наші співробітники з відділу логістики забезпечують зв'язок між виробництвом і продажами, з одного боку, і нашими клієнтами, з іншого боку, гарантуючи оптимальне планування і виконання всіх відповідних операцій зі зберігання товарів, обробки матеріалів та транспортування. Кожного дня вони відповідають за те, щоб наші клієнти отримали свої замовлення точно в зазначений термін, постійно прагнучи задовольнити їх, забезпечуючи надійний, точний і пунктуальний сервіс.

 • Відділ управління продукцією у світі

  Команда відділу управління продукцією у світі є сполучною ланкою між нашими бізнес-підрозділами: науково-дослідницьким відділом, відділом розвитку бізнесу, відділом області знань та відділом продажів. Менеджери з продуктів групи компанії MC відповідають за свої групи продуктів, розробку нових продуктів і орієнтують маркетингову діяльність відповідно до потреб клієнтів і ринку. Вони допомагають нашим міжнародним відділам продажів і відділам області знань вирішувати технічні питання, надаючи маркетингові матеріали, забезпечуючи навчальні засоби і організовуючи заходи.

 • Відділ області знань

  Наші співробітники з відділу області знань несуть відповідальність за об'єднання досвіду та знань групи компаній MC у конкретних технологіях, забезпечуючи ефективну передачу їх по всій організації. Вони тісно співпрацюють з відділом управління продукцією у світі, відділом регіонального управління та відділом розвитку бізнесу, здійснюючи аналіз ринку з метою виявлення нових можливостей для отримання доходу. Після цього вони розробляють стратегії виробництва продукції і продажів, орієнтовані на розвиток такого потенціалу ринку, за допомогою відповідних рекламних та навчальних заходів.

 • Відділ продажів

  Торгові представники мають ключове значення для групи компаній MC-Bauchemie як основні контактні особи з нашими клієнтами. Вони несуть відповідальність за розвиток відносин з нашими клієнтами і забезпечення продажу наших продуктів. Вони повинні володіти повною інформацією про системи продуктів групи компаній MC і мати можливість пропонувати рішення, адаптовані до конкретних потреб кожного проекту. Вони несуть відповідальність за управління та розвиток своїх територій за власною ініціативою, за створення і розвиток мережі клієнтів і партнерів, постійно шукають та залучають нових клієнтів. У цій діяльності їм щодня допомагають співробітники відділу супроводу операцій, наші відділи розробки продуктів і фахівці з управління продуктами.

 • Науково-дослідницький відділ

  Наша мотивація полягає в тому, щоб вирішувати існуючі проблеми і розробляти майбутні стандарти, бути на крок попереду і просувати розвиток за межі усталеного рівня техніки. В нашому науково-дослідницькому відділі ми розробляємо нові продукти і системи, які є невід'ємною частиною нашої корпоративної культури та основним внеском в наш успіх. Одна десята частина нашої робочої сили працює в науково-дослідницькому відділі. Хіміки, мінералоги і технологи матеріалів з наших лабораторій підтримують дуже тісні зв'язки з нашими технічними фахівцями з управління продуктами і нашими спеціалізованими консультантами по всьому світі. З цього родючого ґрунту виростають інноваційні ідеї та рішення, що відповідають конкретним вимогам наших партнерів та їхніх проектів. Так, протягом останніх п'ятдесяти років ми розробили кілька продуктів, які стали промисловими стандартами.

 • Виробництво

  Зараз у нас є більш ніж 20 виробничих об'єктів по всьому світі, включаючи Бразилію, Німеччину, Індію і Росію, де ми удосконалюємо вже існуючі та розробляємо нові добавки, будівельні розчини, шпаклівки, стяжки, клеї, покриття, гідроізоляційні бар'єри, герметики або системи спеціальних продуктів. За рахунок використання спеціальної сировинита компонентів, ми розробляємо їх на наших власних виробничих об'єктах, використовуючи найсучасніші технології у поєднанні з великим досвідом наших співробітників.

Розвиток співробітників

«Компанія так само ефективна, як і її співробітники» — ця цитата засновника нашої компанії Генріха В. Мюллера залишається одним з керівних принципів у нашому підході до навчання співробітників, що знаходить своє особливе відображення в нашій діяльності з навчання, освіти та БПР (безперервного професійного розвитку). Наша програма відома у всьому світі і є унікальною за своїм складом. Ми пропонуємо своїм співробітникам систематичне навчання та індивідуальний розвиток відповідно до їх талантів, бажань і, звичайно ж, рівня їх залучення. Наші учнівські, навчальні та освітні програми створюють компетентність і мотивацію, і тим самим приносять користь не тільки нашим співробітникам, а й особливо нашим клієнтам. Це важлива складова нашого успіху.

ОСНОВНІ КУРСИ НАВЧАННЯ

В групі компаній MC новачки не тільки в індивідуальному порядку знайомляться зі своїми новими обов'язками й оточенням, а й мають можливість відчути переваги систематичної структури курсу (від базового до високого рівня) і необхідних теоретичних та практичних знань про технології і процеси виготовлення наших продуктів.

Теми, пов'язані з продуктом, доповнюються бізнес-дослідженнями і тематикою продажів. Таким чином, ми гарантуємо, що наші співробітники належним чином оснащені для широкого спектру задач і обов'язків.

Навчальні курси, відкриті для наших співробітників по всьому світі, проводяться кілька разів на рік німецькою та англійською мовами.

РОЗВИТОК СПІВРОБІТНИКІВ

Навіть після освоєння в компанії ми уважно стежимо за своїми співробітниками. Пропонуючи широкий спектр можливостей для подальшого навчання і безперервного професійного розвитку, ми допомагаємо їм досягти успіху і продовжувати кар'єру в правильному напрямку.

Багато з цих курсів ми проводимо самостійно у своїх навчальних центрах, що знаходяться у власності компанії. Від навичок продажів і ознайомлення з MS Office до презентаційних семінарів — як досвідчені фахівці з нашої організації, так і залучені спеціалісти надають широкий спектр цікавого навчального матеріалу.

Ми також пропонуємо своїм співробітникам можливість брати участь у мовних курсах, щоб ще ефективніше підготуватися до обов’язків на міжнародному рівні.

.

ПІДГОТОВКА КЕРІВНИКІВ

Керівництво несе величезну відповідальність за успіх і подальший розвиток компанії, а також за лідерство, управління та підтримку наших співробітників. Отже, наша програма включає в себе не тільки навчальні курси, присвячені питанням адміністрації та стратегії, але також семінари з внутрішнього і зовнішнього управління, щоб гарантувати, що наші керівні принципи, тобто корпоративні цінності, що стосуються співпраці і лідерства, належним чином реалізовані та дотримані.

Зв'язатись з нами

Якщо у Вас є бажання долучитися до нашої компанії або ж виникли запитання стосовно вакансій, пишіть нам на електронну адресу career@mc-bauchemie.ua

Вакансії

Група компаній MC завжди готова тепло вітати мотивованих і відповідальних співробітників у всіх сферах діяльності компанії.

 • Опис посади

 • Країна

 • Місто/Область

 • Відділ

Опис посади

Ваші завдання
Ваш профіль
Ми пропонуємо

Подати заявку
БАЖАЄТЕ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ГРУПИ КОМПАНІЙ МС?

 Ми сприймаємо клієнта як довгострокового партнера і будуємо тісні особисті відносини з ним.

Перейти до списку вакансій...
abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123