Представник:

Особисто відповідальний партнер: Uwe Dowiasch,
MC-Bauchemie Müller GmbH; реєстраційні дані компанії: HR B 888 at the District Court of Essen; генеральні директори: Dr. Ekkehard zur Mühlen, Nicolaus M. Müller.

 

Контакти:

Телефон: +49 20 41 101-0

Факс: +49 20 41 101-400

Адреса електронної пошти: info(at)mc-bauchemie.com

Номер запису в Реєстрі:

Правова форма: командитне товариство (KG)

Головний офіс: м. Ессен

Компанія зареєстрована: HR A 1052 at the District Court of Essen

ПДВ:

№ ПДВ за Законом Німеччини про ПДВ (German Value Added Tax Act), розділ 27 а: DE 11 98 80 525

Контактна особа для питань щодо цього веб-сайту:

Saki M. Moysidis, відділ маркетингової комунікації

Телефон: (0 20 41) 101-0

Факс: (0 20 41) 101-688

Адреса електронної пошти: webmaster@mc-bauchemie.de

Вирішення спорів

Європейська комісія надає платформу для вирішення спорів онлайн (OS): .

Адреса електронної пошти зазначена вище.

Ми не беремо участі в онлайн-вирішенні спорів в арбітражних судах.

 

Відповідальність за інформаційне наповнення

Як постачальники послуг ми несемо відповідальність за власне інформаційне наповнення цих веб-сайтів відповідно до Закону Німеччини про телекомунікації (German Telemedia Act, TMG), розділ 7, пункт 1. Однак згідно з Законом Німеччини про телекомунікації (German Telemedia Act, TMG), розділи 8–10, постачальники послуг не зобов'язуються постійно контролювати представлену або збережену інформацію чи шукати докази, що вказують на незаконну діяльність. Юридичні зобов'язання з видалення інформації або блокування використання інформації не підлягають оскарженню. У цьому випадку відповідальність можлива тільки в момент отримання інформації про конкретне порушення закону. Незаконне інформаційне наповнення буде видалено негайно з моменту отримання відповідної інформації.

Ми провели масштабну роботу з розробки наших веб-сторінок. Однак ми не можемо гарантувати, що вся інформація, що міститься на них, є правильною і повною.

Інформація, пропонована на наших веб-сторінках, повинна розумітися як загальна інформація про групу компаній MC. Вона не може замінити консультацію експерта і не може служити інформацією про продукт або порадою із застосування продуктів групи компаній MC чи їхнього використання.

Що стосується спеціальних запитів про наші продукти та послуги, ми просимо вас зв'язатися з нами через ці веб-сторінки або звернутися безпосередньо в один з наших сервісних центрів.

Ми не можемо нести відповідальність за прямі або непрямі збитки чи дефекти, що виникли в результаті використання цієї інформації.

Інформація на цих веб-сторінках постійно переглядається і може бути змінена без попереднього повідомлення. Це не призводить до будь-якої форми відповідальності.

 

Відповідальність за посилання

Наша пропозиція включає посилання на сторонні веб-сайти. Ми не маємо жодного впливу на інформаційне наповнення цих сайтів, тому не можемо гарантувати їх зміст. Постачальники або адміністратори сторонніх веб-сайтів завжди несуть відповідальність за їх інформаційне наповнення.

Сторонні веб-сайти були перевірені на можливі правопорушення під час розміщення посилання. Незаконне інформаційне наповнення не було виявлено під час розміщення посилань. Постійний моніторинг інформаційного наповнення сайтів, на які ведуть посилання, не може вимагатись без обґрунтованих вказівок на порушення закону. Нелегальні посилання будуть видалені негайно з моменту отримання відповідної інформації.

 

Авторські права

Інформаційне наповнення, опубліковане на цих веб-сайтах постачальниками, підпадає під дію німецького законодавства про авторське право. Відтворення, редагування, поширення, а також будь-яке використання, що виходить за рамки законодавства про авторське право, вимагають письмового дозволу автора або розробника. Завантаження та копіювання цих веб-сайтів дозволяється лише для приватного використання. Комерційне використання нашого інформаційного наповнення без дозволу розробника заборонено.

Законодавство про авторське право третіх сторін повинно бути дотриманим, якщо інформаційне наповнення цих веб-сайтів не належить постачальнику. Інформаційне наповнення третіх сторін на цьому веб-сайті позначене. Однак якщо ви помітили будь-які порушення законодавства про авторське право, будь ласка, повідомте нас. Таке інформаційне наповнення буде негайно видалено.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123