Юридичні дані

Цей веб-сайт інформаційної служби

MC-BAUCHEMIE MÜLLER GmbH & Co. KG

Chemische Fabriken
Am Kruppwald 1-8
46238 Bottrop
Germany

Phone: +49 20 41 101-0
Fax: +49 20 41 6 40 17

Legal Form: KG (limited partnetship)
Headquarters: 45133 Essen
Commercial registry no.: A 1052 - Amtsgericht Essen
VAT ID no:DE 11 98 80 525

Генеральний партнер:
Josef Verhoven,
MC-Bauchemie Müller GmbH
Commercial registry no.: B 888 – Amtsgericht Essen
Managing Directors: Hilde Müller, Dr.-Ing. Claus-M. Müller,
Dr. jur. Bertram R. Müller

E-Mail: info@mc-bauchemie.de


Контактна особа з питань, що стосуються даного веб-сайту:
Thomas Olk, Head of Advertising and Public Relations
Phone: +49 20 41 101-0
Fax: +49 20 41 101-688
E-Mail: webmaster@mc-bauchemie.de


Концепція, дизайн та виробництво:
ecomplexx Germany
Plange Mühle 1 
40221 Düsseldorf
Germany
 
Phone: +49 211 417432 - 0
Fax: +49 211 417432 - 204
E-Mail: info@ecomplexx.com
URL: http://www.ecomplexx.com/


Юридична інформація:
Ми взяли турботу в збірці нашому веб-сторінок. Тим не менш, ми не можемо гарантувати, що вся інформація, що міститься в них правильними і повними.

Інформація, представлена ​​на нашому веб-сторінок слід розуміти як загальну інформацію про MC. Він не може ні замінити консультації експертів, ні служити інформацію про продукт або рекомендації щодо застосування або обігу продукції MC.

Що стосується спеціальних запитів про наші продукти та послуги, які ми просимо Вас зв'язатися з нами через ці веб-сторінки або звернутися безпосередньо в один з наших сервіс-центрів.

Ми не можемо нести відповідальність за прямі або непрямі пошкодження або дефекти, що виникають в результаті використання цієї інформації. Інформація про ці веб-сторінках постійно переглядаються і можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Це не призводить до будь-якій формі відповідальності.Конфіденційність
Для того, щоб завантажити дані або запросити інформацію, ви повинні надати персональні дані, зазначені на цьому веб-сайті.
MC-Bauchemie записує ці дані, щоб бути в змозі відповісти на Ваші питання і надати Вам інформацію про продукт, службову інформацію і документи, а також пропонуємо Вам найкращу якість обслуговування у зв'язку з нашою роботою.

MC-Bauchemie будуть ставитися до цих даних конфіденційно і передати її третім особам лише остільки, оскільки є абсолютно необхідним для здійснення цілей, зазначених вище.Google Analytics:

 Даний сайт використовує Google Analytics, службу веб-аналітики, що надаються Google, Inc ("Google"). Google Analytics використовує "cookies", які являють собою текстові файли, розміщені на вашому комп'ютері, щоб допомогти веб-сайті проаналізувати, як користувачі використовують сайт. Інформації, що надходить від печива про використання веб-сайту (включаючи ваш IP-адресу усічених останній октет до його зберігання за допомогою "_anonymizeIp ()" метод) буде передана і зберігатися на серверах Google у США. Google буде використовувати цю інформацію для оцінки Вашого використання веб-сайту, складання звітів про сайту для операторів і надання інших послуг, пов'язаних з роботою сайту і використанням Інтернету. Google може також передавати цю інформацію третім особам, якщо цього вимагає закон або якщо треті особи обробляють інформацію від імені Google. Google не буде асоціювати ваш IP-адресу з будь-якими іншими даними Google. Ви можете відмовитися від використання куки, вибравши відповідні настройки в браузері, проте врахуйте, що якщо ви робите це, ви не зможете використовувати всі функції цього веб-сайту. Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку даних про Вас, Google в порядку і для цілей, викладених вище.

Ви можете відмовитися від відстежувалася за допомогою Google Analytics, з ефектом в майбутньому шляхом завантаження та встановлення Google Analytics
Opt-out Browser Addon for your current web browser:

http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en