ВИСОКОМІЦНІ БЕТОНИ ДЛЯ ФУНДАМЕНТІВ ВІТРОВИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

60534072_2253344991595793_8739731905844346880_n.jpg


ВИСОКОМІЦНІ БЕТОНИ ДЛЯ ФУНДАМЕНТІВ ВІТРОВИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

 

Привабливий “зелений тариф” зумовив активне будівництво вітрових електростанцій у регіонах України зі сприятливою розою вітрів.

MC-Bauchemie вже майже 10 років допомагає клієнтам у розробці високоміцних бетонів, які використовуються для влаштування фундаментів башт ВЕС.


Слід відзначити, що будівництво вітряків а також виробництво бетону часто відбувається на приоб’єктних заводах подалі від великих міст. Це вимагає тривалих лабораторних досліджень по отриманню високоміцних бетонів (50-80 МПа) з використанням наявної у тій чи іншій місцевості сировини. І ми з радістю допомогаємо нашим клієнтам в цьому! Ми раді спільно проводити випробування у нашій лабораторії бетону в Березані а також у лабораторіях наших клієнтів для того щоб звести до мінімуму “експерименти” під час самого будівництва.


Окрасою наших проектів в галузі вітрових електростанцій можна вважати Ботієвську вітрову електростанцію, найбільшу вітрову електростанцію України наземного типу, яка розташована поруч із селом Приморський Посад Приазовського району Запорізької області. Встановлена потужність енергостанції становить 200 МВт. Ботієвська вітроелектростанція за підсумком 2018 року виробила рекордний за шість років експлуатації обсяг електроенергії - 665,6 млн кВт-год


Для виробництва високомарочних бетонів у цьому проекті активно використовується високофункціональний суперпластифікатор MC-Powerflow 2695 а також сповільнювачі або прискорювачі в залежності від технологічних потреб.